BRANŻE
ID:239058

Konstruktor urządzeń energoelektronicznych (k/m)

Numer referencyjny: a0t5800000FcF1CAAV

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Wrocław, Legnica, Wałbrzych

Data publikacji: 2018-03-20

Branża: Produkcja / Przemysł, Serwis / Technika / Montaż

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
  • projektowanie urządzeń energoelektronicznych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie minimum 1-2 lata w zawodzie,
  • doświadczenie w projektowaniu urządzeń energoelektronicznych,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole projektowym,
  • dobra znajomość języka angielskiego min. (B2),
  • dodatkowym atutem będą: uprawnienia SEP do 1 kV.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • udział w ciekawych projektach oraz kontakt z nowymi technologiami,
  • pracę w podstawowym systemie czasu pracy 8:00-16:00,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przyjazne środowisko pracy w koleżeńskim zespole,
  • możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji oraz awansu.

Obowiązki:projektowanie urządzeń energoelektronicznych.

Wymagania:wykształcenie wyższe,
doświadczenie minimum 1-2 lata w zawodzie,
doświadczenie w projektowaniu urządzeń energoelektronicznych,
dobra organizacja pracy,
umiejętność pracy w zespole projektowym,
dobra znajomość języka angielskiego min. (B2),
dodatkowym atutem będą: uprawnienia SEP do 1 kV.

Oferujemy:stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
udział w ciekawych projektach oraz kontakt z nowymi technologiami,
pracę w podstawowym systemie czasu pracy 8:00-16:00,
atrakcyjne wynagrodzenie,
przyjazne środowisko pracy w koleżeńskim zespole,
możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji oraz awansu.