BRANŻE
ID:240171

Konstruktor

Opis firmy:

MOTORTECH POLSKA SP. Z O.O.  z siedzibą w Charzynie k. Kołobrzegu jest producentem osprzętu, układów zapłonowych oraz systemów sterowania do stacjonarnych silników gazowych

Opis stanowiska:

  • realizowanie prac konstrukcyjnych związanych z projektowaniem produktów,
  • wprowadzenie zmian konstrukcyjnych w już istniejących wyrobach,
  • opracowywanie dokumentacji projektowej,
  • planowanie i przeprowadzanie testów pomiarów technicznych,
  • wsparcie techniczne dla produkcji,
  • współpraca z działami wewnętrznymi oraz z firmą Motortech GmbH,
  • aktywny udział w rozwijaniu produktów firmy.

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, konstrukcyjne (bądź w trakcie studiów)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość programu Autodesk Inventor
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

·         stabilną pracę w rozwijającej się firmie,

·         pracę w młodym i dynamicznym międzynarodowym zespole,

·         możliwość doskonalenia umiejętności,

·         wynagrodzenie adekwatne do osiąganych rezultatów.