BRANŻE
ID:254634

Konserwator urządzeń dźwigowych

Numer referencyjny: a0t4H00000sNh3OQAS

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków, Polska

Obowiązki:
  • konserwacja dźwigów / schodów ruchomych,
  • usuwanie usterek w pracy urządzeń,
  • ocena stanu technicznego urządzeń,
  • pełnienie dyżurów i udział w interwencjach,
  • współpraca z klientami firmy.
Wymagania:
  • uprawnienia UDT w zakresie konserwacji dźwigów,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • min. 2 lata doświadczenia w branży dźwigowej,
  • prawo jazdy kat. B,
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy.
Oferujemy:
  • umowę o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie,
  • prywatną opiekę medyczną wraz z pakietem stomatologicznym,
  • pracę na dwie zmiany (7-15, 14-22),
  • możliwość objęcia opieką medyczną członków rodziny,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (bony na święta, karta Multisport, itp.),
  • finansowanie egzaminów UDT i SEP,
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym 5-osobowy samochód służbowy także do użytku prywatnego - dotyczy konserwatora,
  • pracę w zespole doświadczonych specjalistów,
  • możliwość zdobywania nowych umiejętności, szkolenia oraz rozwój zawodowy.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:konserwacja dźwigów / schodów ruchomych,
usuwanie usterek w pracy urządzeń,
ocena stanu technicznego urządzeń,
pełnienie dyżurów i udział w interwencjach,
współpraca z klientami firmy.

Wymagania:uprawnienia UDT w zakresie konserwacji dźwigów,
uprawnienia SEP do 1 kV,
min. 2 lata doświadczenia w branży dźwigowej,
prawo jazdy kat. B,
przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy.

Oferujemy:umowę o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie,
prywatną opiekę medyczną wraz z pakietem stomatologicznym,
pracę na dwie zmiany (7-15, 14-22),
możliwość objęcia opieką medyczną członków rodziny,
atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (bony na święta, karta Multisport, itp.),
finansowanie egzaminów UDT i SEP,
niezbędne narzędzia pracy, w tym 5-osobowy samochód służbowy także do użytku prywatnego - dotyczy konserwatora,
pracę w zespole doświadczonych specjalistów,
możliwość zdobywania nowych umiejętności, szkolenia oraz rozwój zawodowy.