BRANŻE
ID:245512

Konserwator antykorozyjny

Numer referencyjny: a0t4H00000pM0ZJQA0

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Świdnik

Obowiązki:
  • maskowanie(zabezpieczanie) elementów detali przed malowaniem,
  • wykonywanie zaprawek lakierniczych przy użyciu pędzli,
  • hermetyzacja części i podzespołów.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne lub zawodowe,
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego,
  • mile widziane doświadczenie w pracy lakierniczej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość obsługi urządzeń kontrolno-pomiarowych (suwmiarka, mikromierz),
  • zdolności manualne,
  • szybkość uczenia się.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia wraz z systemem premiowym (na początek 2800 zł brutto/miesiąc + system premiowy ok 550 zł brutto/miesiąc),
  • cały etat,
  • pracę w systemie zmianowym.

Obowiązki:maskowanie(zabezpieczanie) elementów detali przed malowaniem,
wykonywanie zaprawek lakierniczych przy użyciu pędzli,
hermetyzacja części i podzespołów.

Wymagania:wykształcenie techniczne lub zawodowe,
podstawowa znajomość rysunku technicznego,
mile widziane doświadczenie w pracy lakierniczej,
umiejętność pracy w zespole,
znajomość obsługi urządzeń kontrolno-pomiarowych (suwmiarka, mikromierz),
zdolności manualne,
szybkość uczenia się.

Oferujemy:stabilne zatrudnienie,
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia wraz z systemem premiowym (na początek 2800 zł brutto/miesiąc + system premiowy ok 550 zł brutto/miesiąc),
cały etat,
pracę w systemie zmianowym.