BRANŻE
ID:245263

Kierownik zmiany magazynu (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000ZsoFQAAZ

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Data publikacji: 2019-02-15

Branża: Logistyka / Dystrybucja

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
  • nadzór nad pracownikami magazynu oraz operatorami wózków widłowych,
  • zapewnianie terminowej dostawy, jakościowy i ilościowy odbiór otrzymanych towarów,
  • wprowadzanie usprawnień w magazynie,
  • kompletowanie towarów i ich wysyłka zgodnie z procedurami, instrukcjami i normami magazynowymi,
  • współpraca z klientami i dostawcami.
Wymagania:
  • 3-4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe, minimum licencjat,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z anglojęzycznym menadżerem,
  • znajomość najlepszych praktyk w środowisku magazynowym,
  • analityczne myślenie, dbałość o szczegóły i umiejętność efektywnego zarządzania czasem.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie powyżej 4 tysięcy złotych miesięcznie,
  • opiekę medyczną,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • przyjazną atmosferę w pracy i zgrany zespół,
  • miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki.

Obowiązki:nadzór nad pracownikami magazynu oraz operatorami wózków widłowych,
zapewnianie terminowej dostawy, jakościowy i ilościowy odbiór otrzymanych towarów,
wprowadzanie usprawnień w magazynie,
kompletowanie towarów i ich wysyłka zgodnie z procedurami, instrukcjami i normami magazynowymi,
współpraca z klientami i dostawcami.

Wymagania: 3-4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
wykształcenie wyższe, minimum licencjat,
znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z anglojęzycznym menadżerem,
znajomość najlepszych praktyk w środowisku magazynowym,
analityczne myślenie, dbałość o szczegóły i umiejętność efektywnego zarządzania czasem.

Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji,
atrakcyjne wynagrodzenie powyżej 4 tysięcy złotych miesięcznie,
opiekę medyczną,
możliwość rozwoju zawodowego,
bogaty pakiet socjalny,
przyjazną atmosferę w pracy i zgrany zespół,
miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki.