BRANŻE
ID:252298

Kierownik produkcji (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000knrxjQAA

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań, Września, Gniezno

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie procesów produkcyjnych z zachowaniem przepisów BHP i ochrony środowiska,
  • praca w oparciu o Lean Management,
  • zarządzanie zespołem 60 - 130 osób,
  • nadzór procesu produkcji,
  • uzyskiwanie odpowiedniego poziomu budżetu i wskaźników,
  • podnoszenie standardów produkcyjno-jakościowych,
  • wdrażanie nowych pracowników,
  • kontrola nad zachowaniem odpowiednich standardów jakości.
Oczekiwania:
  • doświadczenie w prowadzeniu zespołu produkcyjnego oraz procesów biznesowych organizowanych liniowo,
  • znajomość narzędzi LEAN oraz doświadczenie w zastosowaniu,
  • doświadczenie w branży automotive - warunek konieczny!
  • wykształcenie wyższe mile widziane,
  • wysoka orientacja na zespół,
  • znajomość prawa pracy na poziomie niezbędnym do wykonywanych czynności.
Oferujemy:
  • lokalizacja stanowiska: okolice Bolesławca (województwo dolnośląskie),
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o uznanej marce na rynku polskim i europejskim,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • atrakcyjne warunki finansowe, premie uznaniowe i kwartalne,
  • benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie),
  • dopłata do dojazdów,
  • dodatkowe benefity w przypadku relokacji,
  • szkolenia pracownicze.

Zakres obowiązków:prowadzenie procesów produkcyjnych z zachowaniem przepisów BHP i ochrony środowiska,
praca w oparciu o Lean Management,
zarządzanie zespołem 60 - 130 osób,
nadzór procesu produkcji,
uzyskiwanie odpowiedniego poziomu budżetu i wskaźników,
podnoszenie standardów produkcyjno-jakościowych,
wdrażanie nowych pracowników,
kontrola nad zachowaniem odpowiednich standardów jakości.

Oczekiwania:doświadczenie w prowadzeniu zespołu produkcyjnego oraz procesów biznesowych organizowanych liniowo,
znajomość narzędzi LEAN oraz doświadczenie w zastosowaniu,
doświadczenie w branży automotive - warunek konieczny!
wykształcenie wyższe mile widziane,
wysoka orientacja na zespół,
znajomość prawa pracy na poziomie niezbędnym do wykonywanych czynności.

Oferujemy:lokalizacja stanowiska: okolice Bolesławca (województwo dolnośląskie),
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o uznanej marce na rynku polskim i europejskim,
narzędzia niezbędne do pracy,
atrakcyjne warunki finansowe, premie uznaniowe i kwartalne,
benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie),
dopłata do dojazdów,
dodatkowe benefity w przypadku relokacji,
szkolenia pracownicze.