BRANŻE
ID:255372

Kierownik magazynu (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000sO5MFQA0

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Andrychów, Kęty, Wadowice

Obowiązki:
  • organizacja pracy magazynów i magazynierów,
  • przyjmowanie i wydawanie towarów,
  • obsługa systemu klasy ERP w zakresie obrotu towarowego,
  • załadunki wyrobów gotowych,
  • regularna inwentaryzacja magazynów,
  • kontakt z firmami kooperującymi,
  • współpraca z innymi działami firmy w szczególności z działem zakupów i produkcji.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
  • wykształcenie średnie, mile widziany profil logistyczny,
  • zdolności kierownicze,
  • konsekwencja w działaniu,
  • zdolność do pokonywania trudności.
Oferujemy:
  • umowę o pracę w stabilnej i z ugruntowaną pozycją na rynku firmie,
  • wynagrodzenie podstawowe + premia
  • narzędzia pracy: komputer, telefon,
  • pakiet szkoleń,
  • miejsce pracy: Andrychów.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:organizacja pracy magazynów i magazynierów,
przyjmowanie i wydawanie towarów,
obsługa systemu klasy ERP w zakresie obrotu towarowego,
załadunki wyrobów gotowych,
regularna inwentaryzacja magazynów,
kontakt z firmami kooperującymi,
współpraca z innymi działami firmy w szczególności z działem zakupów i produkcji.

Wymagania:doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
wykształcenie średnie, mile widziany profil logistyczny,
zdolności kierownicze,
konsekwencja w działaniu,
zdolność do pokonywania trudności.

Oferujemy:umowę o pracę w stabilnej i z ugruntowaną pozycją na rynku firmie,
wynagrodzenie podstawowe + premia
narzędzia pracy: komputer, telefon,
pakiet szkoleń,
miejsce pracy: Andrychów.