BRANŻE
ID:245797

Kierownik ds. jakości

Numer referencyjny: a0t5800000ZtjacAAB

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, Września

Data publikacji: 2019-03-21

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Września

Obowiązki:
  • wdrażanie i utrzymywanie procesów zgodnie z wymogami zintegrowanego systemu zarządzania jakością, środowiskiem, bezpieczeństwem informacji oraz BHP,
  • organizacja audytów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • zatwierdzanie dokumentacji systemowej i produkcyjnej zgodnie z wymaganiami GMP i GHP,
  • współpraca z innymi działami w kwestiach jakości,
  • monitoring jakości wytwarzanych produktów,
  • przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych,
  • ustalanie źródeł reklamacji od klientów,
  • zarządzanie personelem.
Wymagania:
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale jakości firmy produkcyjnej,
  • znajomość norm ISO oraz zagadnień systemów zarządzania jakością,
  • doświadczenie w prowadzeniu audytów,
  • umiejętność zarządzania i motywowania zespołu,
  • wykształcenie wyższe techniczne (np. zarządzanie jakością, zarządzanie produkcją),
  • swobodna komunikacja w języku angielskim.
Oferujemy:
  • interesującą pracę u światowego lidera w swojej branży,
  • stabilne zatrudnienie - umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • miejsce pracy: Września.

Obowiązki:wdrażanie i utrzymywanie procesów zgodnie z wymogami zintegrowanego systemu zarządzania jakością, środowiskiem, bezpieczeństwem informacji oraz BHP,
organizacja audytów wewnętrznych i zewnętrznych,
zatwierdzanie dokumentacji systemowej i produkcyjnej zgodnie z wymaganiami GMP i GHP,
współpraca z innymi działami w kwestiach jakości,
monitoring jakości wytwarzanych produktów,
przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych,
ustalanie źródeł reklamacji od klientów,
zarządzanie personelem.

Wymagania: kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale jakości firmy produkcyjnej,
znajomość norm ISO oraz zagadnień systemów zarządzania jakością,
doświadczenie w prowadzeniu audytów,
umiejętność zarządzania i motywowania zespołu,
wykształcenie wyższe techniczne (np. zarządzanie jakością, zarządzanie produkcją),
swobodna komunikacja w języku angielskim.

Oferujemy:interesującą pracę u światowego lidera w swojej branży,
stabilne zatrudnienie - umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,
pakiet benefitów,
możliwość rozwoju zawodowego,
miejsce pracy: Września.