BRANŻE
ID:244851

Kierownik ds. jakości

Numer referencyjny: a0t5800000ZtjacAAB

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, Września

Data publikacji: 2019-01-17

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Września

Obowiązki:
  • wdrażanie, utrzymanie i doskonalenie procesów zgodnie z wymaganiami zintegrowanego systemu zarządzania jakością, środowiskiem, bezpieczeństwem informacji oraz BHP,
  • opracowywanie, opiniowanie i zatwierdzanie dokumentacji systemowej i produkcyjnej zgodnie z wymaganiami GMP i GHP,
  • planowanie i organizowanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • monitorowanie jakości materiałów produkcyjnych i wytwarzanych produktów,
  • uczestniczenie w eliminacji przyczyn źródłowych reklamacji od klientów,
  • organizowanie i przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych,
  • współpraca z innymi działami w kwestiach związanych z jakością,
  • reprezentacja firmy we współpracy z klientami, dostawcami i innymi zewnętrznymi i wewnętrznymi partnerami biznesowymi w obszarze jakości,
  • zarządzanie podległym zespołem.
Wymagania:
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale jakości w firmie produkcyjnej,
  • wykształcenie wyższe techniczne (np. zarządzanie jakością, zarządzanie produkcją),
  • znajomość norm ISO, doświadczenie w prowadzeniu audytów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku,
  • znajomość zagadnień systemów zarządzenia jakością w tym wymagań norm ISO,
  • umiejętność zarządzania zespołem i motywowania go do osiągania ambitnych celów.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, w firmie, która jest światowym liderem w swojej branży,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • dodatkowe benefity pozapłacowe, takie, jak: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,
  • miejsce pracy: Września.

Obowiązki:wdrażanie, utrzymanie i doskonalenie procesów zgodnie z wymaganiami zintegrowanego systemu zarządzania jakością, środowiskiem, bezpieczeństwem informacji oraz BHP,
opracowywanie, opiniowanie i zatwierdzanie dokumentacji systemowej i produkcyjnej zgodnie z wymaganiami GMP i GHP,
planowanie i organizowanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych,
monitorowanie jakości materiałów produkcyjnych i wytwarzanych produktów,
uczestniczenie w eliminacji przyczyn źródłowych reklamacji od klientów,
organizowanie i przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych,
współpraca z innymi działami w kwestiach związanych z jakością,
reprezentacja firmy we współpracy z klientami, dostawcami i innymi zewnętrznymi i wewnętrznymi partnerami biznesowymi w obszarze jakości,
zarządzanie podległym zespołem.

Wymagania: kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale jakości w firmie produkcyjnej,
wykształcenie wyższe techniczne (np. zarządzanie jakością, zarządzanie produkcją),
znajomość norm ISO, doświadczenie w prowadzeniu audytów wewnętrznych i zewnętrznych,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku,
znajomość zagadnień systemów zarządzenia jakością w tym wymagań norm ISO,
umiejętność zarządzania zespołem i motywowania go do osiągania ambitnych celów.

Oferujemy:ciekawą pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, w firmie, która jest światowym liderem w swojej branży,
atrakcyjne wynagrodzenie,
pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole,
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
dodatkowe benefity pozapłacowe, takie, jak: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,
miejsce pracy: Września.