BRANŻE
ID:260331

Kierownik budowy / Inżynier budowy (k/m)

Numer referencyjny: a0t6N000000AcQHQA0

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Opole, Strzelce Opolskie

Data publikacji: 2021-10-18

Branża: Budownictwo / Nieruchomości

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • nadzór nad procesem realizacji prac,
  • odpowiedzialność za organizację prac w powierzonym zakresie,
  • organizacja pracy zespołu,
  • prowadzenie dokumentacji budowy, tworzenie harmonogramu prac,
  • udział w odbiorach technicznych.
Wymagania:
  • doświadczenie min. 1-2 lata, uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • wykształcenie wyższe o profilu budowlanym,
  • doświadczenie w kierowaniu i nadzorowaniu ekipy,
  • obsługa programów z pakietu MS Office, AutoCAD,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi, wpis do Izby Budowlanej,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B,
  • pracę na terenie Opola, przy ul. Barona,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość późniejszej współpracy przy kolejnych kontraktach,
  • grupowe ubezpieczenie,
  • możliwość rozwoju,
  • codzienne wsparcie przełożonych i kolegów z pracy.
Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant Aleksandra Świeca, tel. 605 121 248. Gliwice, al. W. Korfantego 25/2, 1 piętro. Zapraszamy w godzinach 08:00-15:00.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Opis stanowiska:nadzór nad procesem realizacji prac,
odpowiedzialność za organizację prac w powierzonym zakresie,
organizacja pracy zespołu,
prowadzenie dokumentacji budowy, tworzenie harmonogramu prac,
udział w odbiorach technicznych.

Wymagania:doświadczenie min. 1-2 lata, uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
wykształcenie wyższe o profilu budowlanym,
doświadczenie w kierowaniu i nadzorowaniu ekipy,
obsługa programów z pakietu MS Office, AutoCAD,
uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi, wpis do Izby Budowlanej,
prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B,
pracę na terenie Opola, przy ul. Barona,
atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego,
niezbędne narzędzia pracy,
możliwość późniejszej współpracy przy kolejnych kontraktach,
grupowe ubezpieczenie,
możliwość rozwoju,
codzienne wsparcie przełożonych i kolegów z pracy.