BRANŻE
ID:255939

Kierownik Produkcji (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000t9va5QAA

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wałbrzych, Świdnica, Dzierżoniów

Opis stanowiska:
  • nadzór na ilościowym, terminowym i jakościowym procesem produkcyjnym,
  • odpowiedzialność za wyniki w zakresie jakości, ilości i wydajności zespołu,
  • aktywne reagowanie na codzienny przebieg procesu produkcyjnego oraz na zdarzenia w obszarze swojej odpowiedzialności,
  • efektywne wykorzystanie parku maszynowego oraz zasobów ludzkich,
  • organizowanie pracy zespołu około 30 pracowników oraz stanowisk pracy zgodnie z procesem technologicznym,
  • udział we wdrażaniu nowych procesów technologicznych,
  • optymalizacja stanowisk pracy i procesów produkcyjnych,
  • zapewnienie odpowiednich warunków dla pracowników poprzez odpowiednią ergonomie pracy i przestrzeganie przepisów BHP.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu obszarem produkcyjnym w branży automotive,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • wiedza z zakresu optymalizacji procesów i kosztów, znajomość narzędzi Lean,
  • doświadczenie w zarządzaniu, motywowaniu i rozwoju podległego zespołu,
  • umiejętności w zakresie efektywnego ustalania priorytetów i orientacji na cel,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z SAP.
  • zdolności przywódcze oraz interpersonalne.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
  • atrakcyjny pakiet szkoleń,
  • realną możliwość wpływu na rozwój organizacji,
  • dużą samodzielność i decyzyjność w wykonywanych czynnościach,
  • niezbędne narzędzia pracy oraz dodatkowe benefity,
  • ciekawe doświadczenie poprzez nadzorowanie nowych uruchomień i dalszy rozwój zawodowy,
  • pracę w przyjaznej atmosferze i współpracę z zarządem firmy,
  • interesującą oraz odpowiedzialną pracę zapewniającą samodzielność i możliwość wpływania na rozwój całego zakładu.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Opis stanowiska:nadzór na ilościowym, terminowym i jakościowym procesem produkcyjnym,
odpowiedzialność za wyniki w zakresie jakości, ilości i wydajności zespołu,
aktywne reagowanie na codzienny przebieg procesu produkcyjnego oraz na zdarzenia w obszarze swojej odpowiedzialności,
efektywne wykorzystanie parku maszynowego oraz zasobów ludzkich,
organizowanie pracy zespołu około 30 pracowników oraz stanowisk pracy zgodnie z procesem technologicznym,
udział we wdrażaniu nowych procesów technologicznych,
optymalizacja stanowisk pracy i procesów produkcyjnych,
zapewnienie odpowiednich warunków dla pracowników poprzez odpowiednią ergonomie pracy i przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:wykształcenie wyższe techniczne,
kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu obszarem produkcyjnym w branży automotive,
komunikatywna znajomość języka angielskiego,
wiedza z zakresu optymalizacji procesów i kosztów, znajomość narzędzi Lean,
doświadczenie w zarządzaniu, motywowaniu i rozwoju podległego zespołu,
umiejętności w zakresie efektywnego ustalania priorytetów i orientacji na cel,
mile widziane doświadczenie w pracy z SAP.
zdolności przywódcze oraz interpersonalne.

Oferujemy:atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
atrakcyjny pakiet szkoleń,
realną możliwość wpływu na rozwój organizacji,
dużą samodzielność i decyzyjność w wykonywanych czynnościach,
niezbędne narzędzia pracy oraz dodatkowe benefity,
ciekawe doświadczenie poprzez nadzorowanie nowych uruchomień i dalszy rozwój zawodowy,
pracę w przyjaznej atmosferze i współpracę z zarządem firmy,
interesującą oraz odpowiedzialną pracę zapewniającą samodzielność i możliwość wpływania na rozwój całego zakładu.