BRANŻE
ID:236625

Kierowca wózków widłowych (Holandoa)

Opis firmy:

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca wózków widłowych
Miejsce: Zuid Nederland
    Kraj: Holandia
    Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

Co oferujemy?
  • dobre wynagrodzenie
  • elastyczna praca w fajnej firmie
  • zatrudnienie w miedzynarodowym srodowisku
  • mozliwosc rozwoju i poszerzenia swoich umiejetnosci

Czego oczekujemy:

  • aktualnego doswiadczenia w podobnej pracy
  • posiadanie aktualnego certyfikatu na wozki przednie i boczne
  • dostepnosc na dlugi okres czasu
  • zamieszkanie lub mozliwosc przeprowadzki w okolice poludniowe kraju
  • dobra znajomosc jezyka angielskiego, holenderskiego lub niemieckiego w mowie i pismie
  • jestes dokladny i uwazny

Opis stanowiska

Dla klientow na poludniu Holandii poszukujemy od zaraz kierowcow wozkow widlowych przednich/ bocznych, ktorzy posiadaja co najmniej 6 miesiecy doswiadczenia i sa dostepni na pelen etat.
Wazne dla nas jest, aby kandydaci byli elastyczni, bo praca odbywa sie w roznych firmach na rozne zmiany, glownie na dwie( rano i popoludniu).