BRANŻE
ID:240110

Kierowca wozka widlowego wysokiego skladowania w Venlo

Opis firmy:

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce: Popeweg 50, Venlo
Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

WARUNKI ZATRUDNIENIA
Praca w dynamicznym i miedzynarodowym srodowisku. Praca na dlugi czas. Mozliwosc wielogodzinnej pracy, atrakcyjne zarobki.

Praca w systemie 2-zmianowym: od 6:00 do 14:00 i od 14:00 do 22:00. Pracownicy DSV zawsze przechodza odpowiednie szkolenie, aby rozwijac swoje umiejetnosci zawodowe.

Wynagrodzenie: 10,41 € (dla osob 22 i starszych) oraz zwrot za dojazd do pracy 0,16€ / km. Do tego cotygodniowa wyplata, dodatek wakacyjny 8%, rezerwe na poczet urlopu i co najwazniejsze prace mozesz rozpoczac od zaraz!

WYMAGANIA
Wymagania:
• Rozległe doświadczenie (co najmniej rok) w prowadzeniu wózka widłowego w branży logistycznej.
• Ważna licencja operatora wózka wysokiego składowania.
• Stan fizyczny umożliwiający wykonywanie obowiązków.
• Znajomość języka holenderskiego, angielskiego i / lub niemieckiego.
• Elastyczność pod względem czasu pracy i obowiązków.

OPIS STANOWISKA
Szukamy zarówno mężczyzn, jak i kobiet, dla działu Under Armour (amerykańska marka odzieży sportowej) i Nutricii na stanowisko operatora wozka widlowego wysokiego skladowania.

Zbierasz zamówienia za pomoca wozka widlowego.
Relokujesz produkty.
Uzupelniasz lokacje i dbasz o czasowe wykonanie zleconych zadan.

Prace będą odbywać się na 2 lub 3 zmiany, z następującymi godzinami pracy: od 06:00 do 14:00 i od 14:00 do 22:00.
To początek sezonu, więc ważne jest, abyś mógł pracować przez całe lato!

INFORMACJE O FIRMIE
DSV jest duzym graczem na rynku logistycznym.  Nasz klient zajmuje sie magazynowaniem produktow i dystrybucja w calej Europie. Ponadto dziala jako sklep internetowy. DSV zapewnia transport droga ladowa, lotnicza i morska. W magazynie w Venlo przechowywane sa produkty firmy Under Armour oraz Nutricia.