BRANŻE
ID:252914

Kierowca kat. B (przewóz osob)

Numer referencyjny: a0t4H00000sNSPEQA4

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Września, Gniezno, Swarzędz.

Obowiązki:
  • przewożenie osób i towarów wskazanych przez firmę,
  • obsługa samochodów osobowych,
  • bieżąca weryfikacja stanu technicznego pojazdów,
  • proste prace konserwacyjne, dbanie o czystość pojazdów.
Wymagania:
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową,
  • zatrudnienie na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna).
Miejsce pracy: Września i okolice

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:przewożenie osób i towarów wskazanych przez firmę,
obsługa samochodów osobowych,
bieżąca weryfikacja stanu technicznego pojazdów,
proste prace konserwacyjne, dbanie o czystość pojazdów.

Wymagania:czynne prawo jazdy kat. B,
dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:umowę o pracę tymczasową,
zatrudnienie na pełen etat,
atrakcyjne wynagrodzenie,
możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji,
możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna).