BRANŻE
ID:244773

Kierowca cysterny ADR - Niemcy

Numer referencyjny: a0t5800000ZtgI5AAJ

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Siegen

Zatrudnimy kierowców C+E do transportu gazów w Niemczech. Obecnie prowadzimy nabór do czterech miejscowości:
57072 Siegen
67069 Ludwigshafen
70806 Kornwestheim
86462 Langweid Foret

Obowiązki:
  • załadunki i rozładunki towarów typu ADR,
  • obsługa pompy do załadunku i rozładunku.
Wymagania:
  • prawo jazdy kategorii C+E, cysterny,
  • kod 95 wpisany do prawa jazdy,
  • pełne pozwolenia ADR na transport towarów niebezpiecznych (przewóz gazów typu tlen czy azot),
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1,
  • 2-letnie doświadczenie w transporcie towarów niebezpiecznych.
Oferujemy:
  • pensję zasadniczą w wysokości 2750 euro brutto miesięcznie (48 godzin w tygodniu). Dodatkowo do wynagrodzenia zasadniczego przysługują dodatki za nadgodziny, pracę w godzinach nocnych, niedziele oraz dni ustawowo wolne od pracy,
  • niemiecką umowę o pracę na stałe,
  • odzież roboczą,
  • dodatek na święta Bożego Narodzenia (550 euro),
  • system pracy 3/1,
  • 28 dni urlopu.

Obowiązki:załadunki i rozładunki towarów typu ADR,
obsługa pompy do załadunku i rozładunku.

Wymagania:prawo jazdy kategorii C+E, cysterny,
kod 95 wpisany do prawa jazdy,
pełne pozwolenia ADR na transport towarów niebezpiecznych (przewóz gazów typu tlen czy azot),
znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1,
2-letnie doświadczenie w transporcie towarów niebezpiecznych.

Oferujemy:pensję zasadniczą w wysokości 2750 euro brutto miesięcznie (48 godzin w tygodniu). Dodatkowo do wynagrodzenia zasadniczego przysługują dodatki za nadgodziny, pracę w godzinach nocnych, niedziele oraz dni ustawowo wolne od pracy,
niemiecką umowę o pracę na stałe,
odzież roboczą,
dodatek na święta Bożego Narodzenia (550 euro),
system pracy 3/1,
28 dni urlopu.