BRANŻE
ID:257378

Kelner/ka Niemcy Praca dla studentów

Opis firmy:

Carpediem Personal to agencja pośrednictwa pracy z ponad 10 letnim doświadczeniem. Oferujemy pracę w Niemczech w różnych branżach. Znajdziesz u nas tylko legalne i sprawdzone zatrudnienie. Legalność naszej działalności potwierdzona jest certyfikatem KRAZ 6760. Zaufało nam tysiące kandydatów i kilkadziesiąt największych firm w Niemczech.

Opis stanowiska:

Praca sezonowa dla studentów w hotelarstwie i gastronomii na stanowiskach:

  • kelner, pomoc kuchenna

Oczekujemy:

  • dobrej znajomości języka niemieckiego
  • zaświadczenia potwierdzającego status studenta
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • wynagrodzenie zależne od standardu hotelu i umiejętności 1400€ - 2200€ netto + napiwki
  • gwarantowane 40 godzin tygodniowo + nadgodziny
  • bezpłatne zakwaterowanie (w miejscu pracy)
  • wyjazd w parach, grupach