BRANŻE
ID:258214

Kasjer - Sprzedawca w drogerii

Firma: Jobman Group sp. z o.o.

Stanowisko: Kasjer Sprzedawca

Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie, Świecie

Data publikacji: 2021-07-19

Branża: Obsługa klienta

Rodzaj: Praca tymczasowa

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163 - poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku:

Kasjer - Sprzedawca w drogerii Miejsce pracy: Świecie

Kasjer-Sprzedawca w drogerii - oferta pracy tymczasowej.

OBOWIĄZKI:

- profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów,- sprawna obsługa kasy fiskalnej,- indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta,- dbałość o wizerunek działu, dostępność towarów i ich prawidłowe oznakowanie.

WYMAGANIA:- komunikatywność (umiejętność pracy z klientem),- umiejętność pracy zespołowej,- wysoka kultura osobista,- odpowiedzialność i rzetelność,- chęć uczenia się,- mile widziana wiedza branżowa,- mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta.

OFERUJEMY:- umowę zlecenie,- stawkę 19,50zł/h brutto,- szkolenie kasjerskie (nie wymagamy doświadczenia)- pracę w zgranym zespole,- pracę w systemie zmianowym,- obsługę administracyjną on-line (wszystkie formalności załatwiane bez wychodzenia z domu)- konkursy dla pracowników.

DODATKOWE INFORMACJE:

Aplikacje powinny zawierać klauzulę: ’Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Jobman Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na oferowane stanowisko. Mając na względzie, iż oferta dotyczy wykonywania pracy tymczasowej na rzecz pracodawcy użytkownika, którym jest klient Administratora, rozumiem i akceptuję fakt iż celem przeprowadzenia rekrutacji niezbędnym jest udostępnienie moich danych temu pracodawcy użytkownikowi.’