BRANŻE
ID:244355

KONTROLER WYSYŁEK

Eurocash Gastronomia to wiodący dystrybutor towarów szybko rotujących do rynku HoReCa. Aktualnie do naszej Centrali poszukujemy Kandydatów/ek na powyższe stanowisko.

MIEJSCE PRACY: Błonie

KLUCZOWE ZADANIA:
  • Kontrola towaru wysyłanego z Centrum Dystrybucyjnego pod względem zgodności z dokumentami wysyłkowymi,
  • Odpowiedzialność za korygowanie wykrytych błędów w skompletowanym towarze: braki, nadwyżki, uszkodzenia, zbyt krótkie terminy,
  • Bieżące rejestrowanie i raportowanie wyników kontroli.
IDEALNY KANDYDAT POWINIEN:
  • Posiadać doświadczenie w pracy magazynowej
  • i obsłudze skanera kodów kreskowych,
  • Znać obsługi komputera w stopniu
  • min. podstawowym,
  • Posiadać aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne,
  • Być gotowy do pracy w systemie zmianowym,
  • Być gotowy do pracy w 3 strefach temperaturowych.

NA TYM STANOWISKU ZAPEWNIAMY:
  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • W pełni legalne zatrudnienie z zachowaniem wszelkich
  • przepisów związanych z czasem pracy, BHP itp.,
  • Doskonałą atmosferę pracy (72% Pracowników w anonimowej
  • ankiecie deklaruje, że jest zadowolonych ze swojej pracy),
  • Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in.:
  • Pikniki rodzinne,
  • Paczki i bony na Wielkanoc i Boże Narodzenie,
  • Kolonie letnie i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Opieka medyczna Medicover,
  • Karty sportowe,
  • Imprezy świąteczne,
  • Program stypendialny dla dzieci Pracowników,
  • Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne.
Zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy dołączyć klauzulę o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Kontrola towaru wysyłanego z Centrum Dystrybucyjnego pod względem zgodności z dokumentami wysyłkowymi,
Odpowiedzialność za korygowanie wykrytych błędów w skompletowanym towarze: braki, nadwyżki, uszkodzenia, zbyt krótkie terminy,
Bieżące rejestrowanie i raportowanie wyników kontroli.
Posiadać doświadczenie w pracy magazynowej
i obsłudze skanera kodów kreskowych,
Znać obsługi komputera w stopniu
min. podstawowym,
Posiadać aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne,
Być gotowy do pracy w systemie zmianowym,
Być gotowy do pracy w 3 strefach temperaturowych.
Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
W pełni legalne zatrudnienie z zachowaniem wszelkich
przepisów związanych z czasem pracy, BHP itp.,
Doskonałą atmosferę pracy (72% Pracowników w anonimowej
ankiecie deklaruje, że jest zadowolonych ze swojej pracy),
Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in.:
Pikniki rodzinne,
Paczki i bony na Wielkanoc i Boże Narodzenie,
Kolonie letnie i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników,
Ubezpieczenie grupowe,
Opieka medyczna Medicover,
Karty sportowe,
Imprezy świąteczne,
Program stypendialny dla dzieci Pracowników,
Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne.