BRANŻE
ID:243059

Inżynier sprzedaży/Product Manager

Numer referencyjny: a0t5800000ZsYLUAA3

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie, Włocławek

Data publikacji: 2018-10-08

Branża: Marketing / Reklama / Public Relation, Sprzedaż

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Włocławek

Zakres obowiązków:
  • opracowywanie planów aktywności handlowej i marketingowej,
  • bieżąca analiza działań konkurencji oraz monitoring rynku,
  • zarządzanie i rozwój portfela produktowego firmy,
  • utrzymywanie odpowiedniego wizerunku firmy,
  • współpraca z dostawcami usług marketingowych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1. rok),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętności handlowe,
  • zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • otwartość,
  • chęć rozwoju zawodowego oraz zdobycia nowych, ciekawych i przydatnych umiejętności.
Firma oferuje:
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy, np. w dziale marketingu,
  • pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • zatrudnienie na umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
  • liczne profesjonalne szkolenia w kraju i zagranicą,
  • dofinansowania do kursów czy studiów podyplomowych.

Zakres obowiązków:opracowywanie planów aktywności handlowej i marketingowej,
bieżąca analiza działań konkurencji oraz monitoring rynku,
zarządzanie i rozwój portfela produktowego firmy,
utrzymywanie odpowiedniego wizerunku firmy,
współpraca z dostawcami usług marketingowych.

Wymagania:wykształcenie wyższe techniczne,
doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1. rok),
komunikatywna znajomość języka angielskiego,
umiejętności handlowe,
zaangażowanie w wykonywane zadania,
otwartość,
chęć rozwoju zawodowego oraz zdobycia nowych, ciekawych i przydatnych umiejętności.

Firma oferuje:możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy, np. w dziale marketingu,
pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie o stabilnej pozycji rynkowej,
zatrudnienie na umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
liczne profesjonalne szkolenia w kraju i zagranicą,
dofinansowania do kursów czy studiów podyplomowych.