BRANŻE
ID:279333

Inżynier spawalnik (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000009NfxjQAC

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. warmińsko-mazurskie, Elbląg

Data publikacji: 2023-11-27

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, zatrudniającej w nowoczesnym zakładzie około 200 osób w Polsce, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

Zakres obowiązków:
  • tworzenie i nadzór nad WPS (Welding procedure specification) i WPQR (Welding procedure qualification record),
  • przygotowywanie instrukcji i dokumentacji spawalniczej,
  • nadzór nad dokumentacją przeglądów urządzeń spawalniczych,
  • odpowiedzialność za kwalifikacje i certyfikację spawaczy,
  • przeprowadzanie lub koordynacja procesu kontroli połączeń spawanych,
  • współodpowiedzialność za zgodność z przepisami dotyczącymi jakości i bezpieczeństwa,
  • samodzielne tworzenie planów testów kontroli jakości różnych komponentów i podzespołów,
  • szkolenie pracowników w zakresie kontroli jakości (Q-Inline / samokontrola pracowników),
  • przygotowywanie planów kontroli towarów przychodzących i wychodzących zgodnie z założeniami,
  • tworzenie komunikatów o błędach dotyczących niezgodności zgodnie z metodą 4D-/8D,
  • opracowywanie i wdrażanie trwałych rozwiązań w celu zmniejszenia/wyeliminowania wad i odchyleń,
  • nadzór i wsparcie w procesie wytwarzania prototypów w i na zewnątrz firmy,
  • wsparcie w rozwoju jakości usług dostawców,
  • pomoc w dalszym rozwoju systemu zarządzania jakością zgodnie z normami ISO9001, ISO14001 i ISO45001,
  • wspieranie wszystkich obszarów w wyżej wymienionych tematach.

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne- branża metalurgiczna i/lub technologia spawania,
  • posiadane wykształcenie (lub w trakcie trwania) w zakresie spawania (IWS lub IWE) wraz z dowodem kwalifikacji,
  • posiadanie uprawnień w zakresie badań wizualnych VT1/VT2,
  • udokumentowane doświadczenie praktyczne na podobnym lub takim samym stanowisku,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • wysoki poziom motywacji i zaangażowania,
  • umiejętność pracy w zespole, dokładność, zorientowanie na cele, odpowiedzialność, otwartość na nowe,
  • dobra znajomość pakietu MS Office i systemów ERP,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • kultura organizacyjna firmy przejawiająca się w życzliwości, zrozumieniu i zaufaniu,
  • przyjazne, międzynarodowe środowisko pracy,
  • możliwość rozwoju swoich kompetencji poprzez udział w kursach (w tym kursach językowych), szkoleniach, ciekawych projektach,
  • dofinansowanie wypoczynku z ZFŚS,
  • parking dla pracowników,
  • system premiowania powiązany z wynikami firmy oraz indywidualnymi wynikami pracownika,
  • wynagrodzenie 8 000 - 10 000 zł brutto (zależnie od doświadczenia).

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

tworzenie i nadzór nad WPS (Welding procedure specification) i WPQR (Welding procedure qualification record),
przygotowywanie instrukcji i dokumentacji spawalniczej,
nadzór nad dokumentacją przeglądów urządzeń spawalniczych,
odpowiedzialność za kwalifikacje i certyfikację spawaczy,
przeprowadzanie lub koordynacja procesu kontroli połączeń spawanych,
współodpowiedzialność za zgodność z przepisami dotyczącymi jakości i bezpieczeństwa,
samodzielne tworzenie planów testów kontroli jakości różnych komponentów i podzespołów,
szkolenie pracowników w zakresie kontroli jakości (Q-Inline / samokontrola pracowników),
przygotowywanie planów kontroli towarów przychodzących i wychodzących zgodnie z założeniami,
tworzenie komunikatów o błędach dotyczących niezgodności zgodnie z metodą 4D-/8D,
opracowywanie i wdrażanie trwałych rozwiązań w celu zmniejszenia/wyeliminowania wad i odchyleń,
nadzór i wsparcie w procesie wytwarzania prototypów w i na zewnątrz firmy,
wsparcie w rozwoju jakości usług dostawców,
pomoc w dalszym rozwoju systemu zarządzania jakością zgodnie z normami ISO9001, ISO14001 i ISO45001,
wspieranie wszystkich obszarów w wyżej wymienionych tematach.

Wymagania:

wykształcenie techniczne- branża metalurgiczna i/lub technologia spawania,
posiadane wykształcenie (lub w trakcie trwania) w zakresie spawania (IWS lub IWE) wraz z dowodem kwalifikacji,
posiadanie uprawnień w zakresie badań wizualnych VT1/VT2,
udokumentowane doświadczenie praktyczne na podobnym lub takim samym stanowisku,
komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
wysoki poziom motywacji i zaangażowania,
umiejętność pracy w zespole, dokładność, zorientowanie na cele, odpowiedzialność, otwartość na nowe,
dobra znajomość pakietu MS Office i systemów ERP,
prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

kultura organizacyjna firmy przejawiająca się w życzliwości, zrozumieniu i zaufaniu,
przyjazne, międzynarodowe środowisko pracy,
możliwość rozwoju swoich kompetencji poprzez udział w kursach (w tym kursach językowych), szkoleniach, ciekawych projektach,
dofinansowanie wypoczynku z ZFŚS,
parking dla pracowników,
system premiowania powiązany z wynikami firmy oraz indywidualnymi wynikami pracownika,
wynagrodzenie 8 000 - 10 000 zł brutto (zależnie od doświadczenia).