BRANŻE
ID:252163

Inżynier produkcji (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000kneOAQAY

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, Poland

Data publikacji: 2020-04-08

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • planowanie i kontrola dostępności surowców potrzebnych do produkcji,
  • zarządzanie kilkudziesięcioosobowym zespołem produkcyjnym,
  • wdrażanie nowych standardów w celu poprawy jakości i wydajności produkcji,
  • tworzenie, aktualizacja standardów i instrukcji stanowiskowych,
  • analiza wskaźników produkcyjnych,
  • rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych,
  • ciągła optymalizacja procesów realizowanych na maszynach w zakresie jakości oraz wydajności,
  • opracowywanie dokumentacji technologicznej / programowej zgodnie z obowiązującymi wymaganiami.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne: inżynieria produkcji, budowa maszyn, mechanika, mechatronika,
  • dodatkowym atutem będzie 2-3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera w zakładach produkcyjnych w przemyśle spożywczym,
  • doświadczenie w zarządzaniu personelem,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • samodzielność i odpowiedzialność, terminowość w wykonywaniu zadań,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • umiejętność zarządzania projektami,
  • cechy analityczne i umiejętność planowania,
  • umiejętność kontrolowania własnych wyników pracy,
  • precyzyjność, dbałość o najmniejsze szczegóły i chęć rozwoju.
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę w międzynarodowej organizacji,
  • opiekę medyczną,
  • specjalistyczne szkolenia w kraju i zagranicą,
  • samodzielność w działaniu,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Opis stanowiska:planowanie i kontrola dostępności surowców potrzebnych do produkcji,
zarządzanie kilkudziesięcioosobowym zespołem produkcyjnym,
wdrażanie nowych standardów w celu poprawy jakości i wydajności produkcji,
tworzenie, aktualizacja standardów i instrukcji stanowiskowych,
analiza wskaźników produkcyjnych,
rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych,
ciągła optymalizacja procesów realizowanych na maszynach w zakresie jakości oraz wydajności,
opracowywanie dokumentacji technologicznej / programowej zgodnie z obowiązującymi wymaganiami.

Wymagania:wykształcenie wyższe techniczne: inżynieria produkcji, budowa maszyn, mechanika, mechatronika,
dodatkowym atutem będzie 2-3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera w zakładach produkcyjnych w przemyśle spożywczym,
doświadczenie w zarządzaniu personelem,
dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
samodzielność i odpowiedzialność, terminowość w wykonywaniu zadań,
umiejętność pracy zespołowej,
umiejętność zarządzania projektami,
cechy analityczne i umiejętność planowania,
umiejętność kontrolowania własnych wyników pracy,
precyzyjność, dbałość o najmniejsze szczegóły i chęć rozwoju.

Oferujemy:atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę w międzynarodowej organizacji,
opiekę medyczną,
specjalistyczne szkolenia w kraju i zagranicą,
samodzielność w działaniu,
możliwości rozwoju zawodowego,
bogaty pakiet socjalny,
przyjazną atmosferę w pracy.