BRANŻE
ID:243172

Inżynier produkcji - atrakcyjne wynagrodzenie

Numer referencyjny: a0t5800000ZshORAAZ

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, Kalisz

Data publikacji: 2018-10-16

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kalisz

Obowiązki:
  • optymalizacja procesów produkcyjnych,
  • analizowanie oraz proponowanie działań usprawniających,
  • identyfikowanie oraz analizowanie bieżących problemów z zakresu inżynierii produkcji,
  • nadzór nad maszynami, urządzeniami i narzędziami.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane z zakresu: mechaniki/mechatroniki, budowy maszyn, elektrotechniki, automatyki,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, ale nie jest to warunek konieczny,
  • mile widziani studenci ostatniego roku, ale z możliwością pracy na etat.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w systemie 1-zmianowym w godzinach od 08:00 do 16:00,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności,
  • szkolenie zawodowe,
  • dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, posiłki dla pracowników),
  • przyjazną atmosferę oraz zespół nastawiony na współpracę.

Obowiązki:optymalizacja procesów produkcyjnych,
analizowanie oraz proponowanie działań usprawniających,
identyfikowanie oraz analizowanie bieżących problemów z zakresu inżynierii produkcji,
nadzór nad maszynami, urządzeniami i narzędziami.

Wymagania:wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane z zakresu: mechaniki/mechatroniki, budowy maszyn, elektrotechniki, automatyki,
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, ale nie jest to warunek konieczny,
mile widziani studenci ostatniego roku, ale z możliwością pracy na etat.

Oferujemy:stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
pracę w systemie 1-zmianowym w godzinach od 08:00 do 16:00,
atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności,
szkolenie zawodowe,
dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, posiłki dla pracowników),
przyjazną atmosferę oraz zespół nastawiony na współpracę.