BRANŻE
ID:256506

Inżynier procesu (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000sO6Q9QAK

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Żarów, Świdnica, Strzegom

Obowiązki:
  • nadzór nad procesem produkcyjnym,
  • nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • sporządzanie raportów i innych dokumentów dotyczących procesu produkcji,
  • nadzór nad przestrzeganiem procedur jakościowych,
  • aktualizacja i kontrola zapisów z podległych procesów.
Wymagania:
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,
  • język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem arkusza kalkulacyjnego Excel,
  • znajomość systemów Lean Manufacturing,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej i podległego zespołu,
  • umiejętność motywowania i wspierania podwładnych,
  • umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • konkurencyjne oraz stabilne warunki zatrudnienia,
  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą naszego klienta,
  • możliwość zdobywania doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • gwarantowaną coroczną podwyżkę wynagrodzenia,
  • interesującą pracę w międzynarodowym środowisku,
  • bardzo przyjazną atmosferę w pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia techniczne, nauka języka angielskiego, dofinansowanie studiów,
  • pakiet benefitów,
  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:nadzór nad procesem produkcyjnym,
nadzór nad dokumentacją techniczną,
sporządzanie raportów i innych dokumentów dotyczących procesu produkcji,
nadzór nad przestrzeganiem procedur jakościowych,
aktualizacja i kontrola zapisów z podległych procesów.

Wymagania:minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,
język angielski na poziomie komunikatywnym,
wykształcenie wyższe techniczne,
dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem arkusza kalkulacyjnego Excel,
znajomość systemów Lean Manufacturing,
bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej i podległego zespołu,
umiejętność motywowania i wspierania podwładnych,
umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów,
prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:konkurencyjne oraz stabilne warunki zatrudnienia,
umowę o pracę bezpośrednio z firmą naszego klienta,
możliwość zdobywania doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
gwarantowaną coroczną podwyżkę wynagrodzenia,
interesującą pracę w międzynarodowym środowisku,
bardzo przyjazną atmosferę w pracy,
możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia techniczne, nauka języka angielskiego, dofinansowanie studiów,
pakiet benefitów,
pakiet socjalny w ramach ZFŚS.