BRANŻE
ID:245716

Inżynier procesu

Numer referencyjny: a0t4H00000pM3L5QAK

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Bielany Wrocławskie

Data publikacji: 2019-03-15

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Obowiązki:
  • przygotowanie produkcji,
  • wdrożenia do produkcji poszczególnych produktów,
  • przygotowanie i kompletacja dokumentacji produktów,
  • analiza defektów w procesie produkcyjnym oraz proponowanie i wdrażanie akcji korekcyjnych w celu zapewnienia wymaganej wydajności i jakości,
  • analizowanie wymogów technicznych w danych projektach,
  • tworzenie i doskonalenie oprogramowania maszyn CNC,
  • udział we wdrażaniu procesów optymalizacyjnych,
  • przeprowadzanie audytów procesowych,
  • tworzenie dokumentacji procesowej.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, automatyka, mechatronika),
  • 3-6 lat doświadczenia zawodowego w zarządzaniu procesami produkcji,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w programowaniu maszyn CNC,
  • umiejętność rozumienia i rozwiązywania problemów technicznych.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • pracę w nowo otwieranym zakładzie produkcyjnym, wyposażonym w wysoce zaawansowane technologicznie maszyny najnowszej generacji,
  • możliwość rozwoju,
  • stabilne zatrudnienie,
  • samodzielne stanowisko pracy.

Obowiązki:przygotowanie produkcji,
wdrożenia do produkcji poszczególnych produktów,
przygotowanie i kompletacja dokumentacji produktów,
analiza defektów w procesie produkcyjnym oraz proponowanie i wdrażanie akcji korekcyjnych w celu zapewnienia wymaganej wydajności i jakości,
analizowanie wymogów technicznych w danych projektach,
tworzenie i doskonalenie oprogramowania maszyn CNC,
udział we wdrażaniu procesów optymalizacyjnych,
przeprowadzanie audytów procesowych,
tworzenie dokumentacji procesowej.

Wymagania:wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, automatyka, mechatronika),
3-6 lat doświadczenia zawodowego w zarządzaniu procesami produkcji,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
doświadczenie w programowaniu maszyn CNC,
umiejętność rozumienia i rozwiązywania problemów technicznych.

Oferujemy:umowę o pracę,
pracę w nowo otwieranym zakładzie produkcyjnym, wyposażonym w wysoce zaawansowane technologicznie maszyny najnowszej generacji,
możliwość rozwoju,
stabilne zatrudnienie,
samodzielne stanowisko pracy.