BRANŻE
ID:237904

Inżynier mechanik (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000DOZ9oAAH

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. śląskie, Bielsko-Biała

Data publikacji: 2018-01-09

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Obowiązki:
  • wsparcie dla inżyniera projektu w projektowaniu rozwiązań mechanicznych dla układów NN, SN i rozdzielnic prądu stałego,
  • przygotowanie we współpracy z inżynierem projektu koncepcji i rozwiązań mechanicznych dla układów niskiego napięcia, średniego napięcia i rozdzielnic prądu stałego na podstawie specyfikacji klienta,
  • dobór/projektowanie detali, przygotowanie zestawienia części mechanicznych i dokumentacji do szaf rozdzielczych zgodnie z określonymi normami i wymogami projektowymi,
  • nadzór nad realizacją projektu i wspieranie inżyniera projektu w ostatecznej akceptacji przez klienta projektowanych rozwiązań mechanicznych,
  • tworzenie i aktualizacja baz danych o nowe zespoły i części,
  • uczestnictwo w opracowywaniu nowych rozwiązań, definiowanie i wdrażanie nowych pomysłów podczas realizacji projektów produkcyjnych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe o kierunku elektrotechnicznym lub mechanicznym,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętność pracy w zespole i dostosowania do powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy pod presją i dotrzymywania terminów,
  • wysoki poziom samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • silna motywacja, chęć nauki, poszerzania wiedzy i umiejętności technicznych,
  • doświadczenie projektowe w zakresie rozdzielnic NN, SN, prądu stałego,
  • doświadczenie w obsłudze programu Creo 3 lub innego programu 3D.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego.

Obowiązki:wsparcie dla inżyniera projektu w projektowaniu rozwiązań mechanicznych dla układów NN, SN i rozdzielnic prądu stałego,
przygotowanie we współpracy z inżynierem projektu koncepcji i rozwiązań mechanicznych dla układów niskiego napięcia, średniego napięcia i rozdzielnic prądu stałego na podstawie specyfikacji klienta,
dobór/projektowanie detali, przygotowanie zestawienia części mechanicznych i dokumentacji do szaf rozdzielczych zgodnie z określonymi normami i wymogami projektowymi,
nadzór nad realizacją projektu i wspieranie inżyniera projektu w ostatecznej akceptacji przez klienta projektowanych rozwiązań mechanicznych,
tworzenie i aktualizacja baz danych o nowe zespoły i części,
uczestnictwo w opracowywaniu nowych rozwiązań, definiowanie i wdrażanie nowych pomysłów podczas realizacji projektów produkcyjnych.

Wymagania:wykształcenie wyższe o kierunku elektrotechnicznym lub mechanicznym,
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
umiejętność pracy w zespole i dostosowania do powierzonych zadań,
umiejętność pracy pod presją i dotrzymywania terminów,
wysoki poziom samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania,
silna motywacja, chęć nauki, poszerzania wiedzy i umiejętności technicznych,
doświadczenie projektowe w zakresie rozdzielnic NN, SN, prądu stałego,
doświadczenie w obsłudze programu Creo 3 lub innego programu 3D.

Oferujemy:zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,
możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego.