BRANŻE
ID:256888

Inżynier (m/k) utrzymania ruchu

Numer referencyjny: a0t4H00000tF3REQA0

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice, Oława

Obowiązki:
  • nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania maszyn w obszarze produkcji,
  • dokonywanie kalibracji maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • konfigurowanie i programowanie sterowników programowalnych PLC,
  • rozwiązywanie wszystkich technicznych problemów, w razie konieczności podejmowanie działań zmierzających do usprawnienia procesu produkcyjnego,
  • wdrożenia nowych projektów.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne,
  • min. 3-letnie doświadczenie,
  • uprawnienia SEP E1,
  • znajomość budowy maszyn, podzespołów i oprzyrządowania,
  • znajomość systemów automatyki, pneumatyki i hydrauliki siłowej,
  • umiejętność naprawy maszyn,
  • znajomość systemu CMMS,
  • znajomość języka angielskiego.
Oferta dla Kandydata:
  • warunki do rozwoju i samorealizacji,
  • udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku,
  • wyzwania,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i nagrody za wyniki,
  • dofinansowanie do: biletów do kina, teatru, wejścia na fitness itp., karty Multisport, zajęć z języka angielskiego, ubezpieczenia grupowego,
  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą naszego klienta.
Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 509 850 944.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania maszyn w obszarze produkcji,
dokonywanie kalibracji maszyn i urządzeń produkcyjnych,
konfigurowanie i programowanie sterowników programowalnych PLC,
rozwiązywanie wszystkich technicznych problemów, w razie konieczności podejmowanie działań zmierzających do usprawnienia procesu produkcyjnego,
wdrożenia nowych projektów.

Wymagania:wykształcenie techniczne,
min. 3-letnie doświadczenie,
uprawnienia SEP E1,
znajomość budowy maszyn, podzespołów i oprzyrządowania,
znajomość systemów automatyki, pneumatyki i hydrauliki siłowej,
umiejętność naprawy maszyn,
znajomość systemu CMMS,
znajomość języka angielskiego.

Oferta dla Kandydata: warunki do rozwoju i samorealizacji,
udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku,
wyzwania,
atrakcyjne wynagrodzenie i nagrody za wyniki,
dofinansowanie do: biletów do kina, teatru, wejścia na fitness itp., karty Multisport, zajęć z języka angielskiego, ubezpieczenia grupowego,
umowę o pracę bezpośrednio z firmą naszego klienta.