BRANŻE
ID:255929

Inżynier jakości / Specjalista ds. kontroli jakości

Numer referencyjny: a0t4H00000tEti0QAC

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka

Obowiązki:
  • określanie standardów jakościowych dla produktów i procesu produkcyjnego,
  • opracowywanie narzędzi i metod kontroli jakości produktów i procesów,
  • przygotowywanie dokumentacji jakościowej, dokumentacji systemów ISO, nadzór nad przyrządami kontrolno-pomiarowymi, analizowanie i raportowanie danych jakościowych,
  • koordynowanie akcji korygujących i zapobiegawczych w przypadku wystąpienia reklamacji wewnętrznej i zewnętrznej - uwzględniając wyjazdy do klientów,
  • udział w audytach klienta i jednostek certyfikujących, przeprowadzanie audytów wewnętrznych w zakresie procesu i produktu, inicjowanie działań usprawniających proces produkcji.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym,
  • minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe w obszarze jakości w branży produkcyjnej,
  • doświadczenie w tworzeniu dokumentacji jakościowej,
  • wiedza z zakresu norm jakościowych,
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie od 5000 zł brutto miesięcznie,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • kursy językowe,
  • szkolenia w oddziałach na terenie Europy.
Bliższe informacje pod numerem tel. 664 715 576.

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:określanie standardów jakościowych dla produktów i procesu produkcyjnego,
opracowywanie narzędzi i metod kontroli jakości produktów i procesów,
przygotowywanie dokumentacji jakościowej, dokumentacji systemów ISO, nadzór nad przyrządami kontrolno-pomiarowymi, analizowanie i raportowanie danych jakościowych,
koordynowanie akcji korygujących i zapobiegawczych w przypadku wystąpienia reklamacji wewnętrznej i zewnętrznej - uwzględniając wyjazdy do klientów,
udział w audytach klienta i jednostek certyfikujących, przeprowadzanie audytów wewnętrznych w zakresie procesu i produktu, inicjowanie działań usprawniających proces produkcji.

Wymagania:wykształcenie wyższe o profilu technicznym,
minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe w obszarze jakości w branży produkcyjnej,
doświadczenie w tworzeniu dokumentacji jakościowej,
wiedza z zakresu norm jakościowych,
samodzielność i inicjatywa w działaniu,
prawo jazdy kat. B,
znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:wynagrodzenie od 5000 zł brutto miesięcznie,
umowę o pracę na pełen etat,
kursy językowe,
szkolenia w oddziałach na terenie Europy.