BRANŻE
ID:244072

Inżynier ds. automatyki zabezpieczeniowej

Numer referencyjny: a0t5800000ZtCkYAAV

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wałbrzych, Wrocław, Legnica

Obowiązki:
  • konfiguracja zabezpieczeń typu MiCOM i SEPAM oraz FA w oparciu o standardowe narzędzia firmy oraz dokumentację projektową,
  • parametryzacja pracy urządzeń nadzorujących funkcjonowanie stacji elektroenergetycznej,
  • testowanie i uruchamianie zabezpieczeń produkcji SE w zakładzie i w obiektach klienta,
  • testowanie komunikacji między urządzeniami oparciu o standardy: IEC 60870-5-101, -103, -104 DNP3.0 oraz standard IEC 61850.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunek elektrotechnika / elektroenergetyka (również studenci ostatniego roku studiów I i II stopnia),
  • znajomość zagadnień z dziedziny elektrotechniki, znajomość podstaw budowy systemów stacyjnych oraz telemechaniki,
  • gotowość do częstych podróży służbowych oraz pracy w międzynarodowym i wielokulturowym środowisku,
  • dobra znajomość języka angielskiego; znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego klienta (Świebodzice), posiadającego stabilną pozycję na rynku,
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do wykonywania zadań projektowych,
  • interesującą, rozwojową i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia na podobnym stanowisku, ekstra wysokie dodatki do każdego 2-tygodniowego wyjazdu w celu realizacji projektu (często jest to równowartość wynagrodzenia podstawowego) oraz pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny, karta multisport).

Obowiązki:konfiguracja zabezpieczeń typu MiCOM i SEPAM oraz FA w oparciu o standardowe narzędzia firmy oraz dokumentację projektową,
parametryzacja pracy urządzeń nadzorujących funkcjonowanie stacji elektroenergetycznej,
testowanie i uruchamianie zabezpieczeń produkcji SE w zakładzie i w obiektach klienta,
testowanie komunikacji między urządzeniami oparciu o standardy: IEC 60870-5-101, -103, -104 DNP3.0 oraz standard IEC 61850.

Wymagania:wykształcenie wyższe techniczne, kierunek elektrotechnika / elektroenergetyka (również studenci ostatniego roku studiów I i II stopnia),
znajomość zagadnień z dziedziny elektrotechniki, znajomość podstaw budowy systemów stacyjnych oraz telemechaniki,
gotowość do częstych podróży służbowych oraz pracy w międzynarodowym i wielokulturowym środowisku,
dobra znajomość języka angielskiego; znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego klienta (Świebodzice), posiadającego stabilną pozycję na rynku,
kompleksowe szkolenie przygotowujące do wykonywania zadań projektowych,
interesującą, rozwojową i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,
przyjazną atmosferę pracy,
konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia na podobnym stanowisku, ekstra wysokie dodatki do każdego 2-tygodniowego wyjazdu w celu realizacji projektu (często jest to równowartość wynagrodzenia podstawowego) oraz pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny, karta multisport).