BRANŻE
ID:242691

Inżynier budownictwa - Austria

Numer referencyjny: a0t5800000ZsNfDAAV

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Wals

Data publikacji: 2018-09-19

Branża: Budownictwo / Nieruchomości

Rodzaj: Praca za granicą

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
  • zarządzanie umowami,
  • opracowywanie wniosków o zwrot dodatkowych kosztów (zarządzanie roszczeniami),
  • czynności na budowach.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne: średnia szkoła techniczna (HTL) kierunek inżynieria lądowa / wyższa szkoła techniczna (FH) kierunek budownictwo/ politechnika (TU) kierunek budownictwo, inżynier ekonomista,
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na budowach jako technik nadzoru budowlanego w projektach infrastrukturalnych lub jako zarządzający pracami budowlanymi w firmie budowlanej,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doskonała znajomość obsługi komputera (MS Office, ABK).
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • liczne możliwości dalszego kształcenia i szkoleń,
  • możliwość studiowania równolegle z pracą,
  • szansę na rozwój w międzynarodowym środowisku,
  • rodzinną i przyjazną atmosferę pracy,
  • zgrany i kompetentny zespół.

Obowiązki:zarządzanie umowami,
opracowywanie wniosków o zwrot dodatkowych kosztów (zarządzanie roszczeniami),
czynności na budowach.

Wymagania:wykształcenie techniczne: średnia szkoła techniczna (HTL) kierunek inżynieria lądowa / wyższa szkoła techniczna (FH) kierunek budownictwo/ politechnika (TU) kierunek budownictwo, inżynier ekonomista,
min. 2 lata doświadczenia w pracy na budowach jako technik nadzoru budowlanego w projektach infrastrukturalnych lub jako zarządzający pracami budowlanymi w firmie budowlanej,
samodzielność i odpowiedzialność,
umiejętność pracy w zespole,
doskonała znajomość obsługi komputera (MS Office, ABK).

Oferujemy:atrakcyjne wynagrodzenie,
liczne możliwości dalszego kształcenia i szkoleń,
możliwość studiowania równolegle z pracą,
szansę na rozwój w międzynarodowym środowisku,
rodzinną i przyjazną atmosferę pracy,
zgrany i kompetentny zespół.