BRANŻE
ID:237478

Inżynier/Technolog produkcji (m/k) (Praca w Czechach)

Numer referencyjny: a0t5800000FZEYcAAP

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Świdnica

Obowiązki:
  • planowanie procesu produkcji oraz wdrażanie nowych maszyn i urządzeń,
  • planowanie i opracowywanie instrukcji roboczych, metod technologicznych, urządzeń eksploatacyjnych z uwzględnieniem wewnętrznych instrukcji, w tym planowania kosztów i czasu pracy,
  • tworzenie oraz koordynacja dokumentacji technologicznej,
  • rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych wynikających z przebiegu procesu produkcyjnego oraz reklamacji klienta,
  • nadzór i raportowanie wskaźników jakościowych.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera procesu produkcji i pokrewnych (mile widziany obszar produkcji z branży automotive),
  • wykształcenie techniczne (mile widziane wyższe z zakresu inżynierii produkcji i/lub mechaniki i budowy maszyn lub pokrewne),
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację, zarówno w mowie jak i piśmie, z uwagi na kontakt z osobami anglojęzycznymi,
  • gotowość do relokacji lub dojazdów do miejsca pracy: miejscowość Trutnov - Czechy.
Oferujemy:
  • pracę na terenie Czech (Trutnov) w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne warunki zatrudnienia - stałe wynagrodzenie, liczne premie,
  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem w Czechach,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • kursy językowe (angielski, niemiecki),
  • dla osób zainteresowanych relokacją pomoc w znalezieniu mieszkania + dodatek relokacyjny zapewniony przez pierwsze 3 lata pracy.

Obowiązki:planowanie procesu produkcji oraz wdrażanie nowych maszyn i urządzeń,
planowanie i opracowywanie instrukcji roboczych, metod technologicznych, urządzeń eksploatacyjnych z uwzględnieniem wewnętrznych instrukcji, w tym planowania kosztów i czasu pracy,
tworzenie oraz koordynacja dokumentacji technologicznej,
rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych wynikających z przebiegu procesu produkcyjnego oraz reklamacji klienta,
nadzór i raportowanie wskaźników jakościowych.

Wymagania:mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera procesu produkcji i pokrewnych (mile widziany obszar produkcji z branży automotive),
wykształcenie techniczne (mile widziane wyższe z zakresu inżynierii produkcji i/lub mechaniki i budowy maszyn lub pokrewne),
dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację, zarówno w mowie jak i piśmie, z uwagi na kontakt z osobami anglojęzycznymi,
gotowość do relokacji lub dojazdów do miejsca pracy: miejscowość Trutnov - Czechy.

Oferujemy:pracę na terenie Czech (Trutnov) w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
stabilne warunki zatrudnienia - stałe wynagrodzenie, liczne premie,
umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem w Czechach,
bogaty pakiet socjalny,
kursy językowe (angielski, niemiecki),
dla osób zainteresowanych relokacją pomoc w znalezieniu mieszkania + dodatek relokacyjny zapewniony przez pierwsze 3 lata pracy.