BRANŻE
ID:257075

Inżynier Procesu (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000t9wYZQAY

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Bełchatów.

Obowiązki na stanowisku:
  • projektowanie procesów technologicznych za zakresu procesów wtrysku w branży Automotive, z uwzględnieniem wymagań klienta, czasów operacyjnych, wydajności, ergonomii i zasad Lean Management,
  • bieżące wspomaganie działów produkcji i jakości w zakresie rozwiązywania problemów natury technologicznej,
  • analizowanie i proponowanie działań usprawniających w zakresie procesów produkcji komponentów dla branży Automotive,
  • przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej i parametrów procesu,
  • prowadzenie testów technologicznych,
  • nadzór i wprowadzanie zmian inżynieryjnych w zakresie procesu produkcji komponentów dla branży Automotive.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży Automotive,
  • dobra wiedza z zakresu technologii procesu wtrysku (warunek konieczny),
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • umiejętność projektowania procesów technologicznych,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych.
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego klienta,
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • możliwość pracy w środowisku nowych technologii w ramach projektów międzynarodowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki na stanowisku:projektowanie procesów technologicznych za zakresu procesów wtrysku w branży Automotive, z uwzględnieniem wymagań klienta, czasów operacyjnych, wydajności, ergonomii i zasad Lean Management,
bieżące wspomaganie działów produkcji i jakości w zakresie rozwiązywania problemów natury technologicznej,
analizowanie i proponowanie działań usprawniających w zakresie procesów produkcji komponentów dla branży Automotive,
przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej i parametrów procesu,
prowadzenie testów technologicznych,
nadzór i wprowadzanie zmian inżynieryjnych w zakresie procesu produkcji komponentów dla branży Automotive.

Wymagania:doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży Automotive,
dobra wiedza z zakresu technologii procesu wtrysku (warunek konieczny),
wykształcenie wyższe techniczne,
komunikatywna znajomość języka angielskiego,
mile widziana znajomość języka niemieckiego,
umiejętność projektowania procesów technologicznych,
gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

Oferujemy:zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego klienta,
interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie,
możliwość pracy w środowisku nowych technologii w ramach projektów międzynarodowych,
atrakcyjne wynagrodzenie,
prywatną opiekę medyczną,
pakiet socjalny w ramach ZFŚS.