BRANŻE
ID:246650

Inżynier - Leader UR

Numer referencyjny: a0t4H00000WJKH1QAP

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wałcz, Złotów, Piła, Borucino

Obowiązki:
  • koordynowanie pracy podległego zespołu osób w dziale utrzymania ruchu (6 osób),
  • nadzór techniczny nad maszynami i urządzeniami oraz prowadzenie dokumentacji maszyn i urządzeń (w tym również UDT),
  • planowanie i organizowanie działań prewencyjnych, remontowych, naprawczych oraz prac konserwacyjnych,
  • dbanie o terminowe wykonanie przeglądów maszyn,
  • zarządzanie gospodarką magazynową części zamiennych i dbanie o optymalny stan zapasów,
  • uczestnictwo w procesie planowania kosztów i budżetu w dziale utrzymania ruchu.
Wymagania:
  • min. 3-letnie doświadczenie w dziale utrzymania ruchu na stanowisku leader-a lub pokrewne, w firmie produkcyjnej,
  • wykształcenie wyższe techniczne - mile widziane z zakresu mechaniki i budowy maszyn i/lub elektryki,
  • doświadczenie w prowadzenia grupy osób technicznych (wyznaczanie i koordynowanie pracy),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego,
  • znajomość zasad tworzenia i czytania rysunku technicznego oraz schematów inżynierskich,
  • mile widziana znajomość programów rysunkowych typu CAD (np. AutoCAD),
  • mile widziane posiadanie aktualnych uprawnień elektroenergetycznych do 1 kV,
  • dobra organizacja pracy własnej, terminowość, inicjatywa w działaniu, komunikatywność,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na stabilnych warunkach zatrudnienia, z realnymi możliwościami podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz rozwoju w strukturach firmy (uczestnictwo w projektach rozwojowych oraz swoboda we wdrażaniu inicjatyw w dziale),
  • dużą samodzielność w działaniu oraz otwartość na inicjatywy mające na celu podniesienie sprawności funkcjonowania działu utrzymania ruchu,
  • pracę w dopasowanych do potrzeb godzinach pracy (elastyczność),
  • kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia (wynagrodzenie podstawowe + premia motywacyjna),
  • bogaty pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna,
  • miejsce pracy: Borucino (województwo wielkopolskie, powiat złotowski, gmina Okonek).

Obowiązki:
- koordynowanie pracy podległego zespołu osób w dziale utrzymania ruchu (6 osób),
- nadzór techniczny nad maszynami i urządzeniami oraz prowadzenie dokumentacji maszyn i urządzeń (w tym również UDT),
- planowanie i organizowanie działań prewencyjnych, remontowych, naprawczych oraz prac konserwacyjnych,
- dbanie o terminowe wykonanie przeglądów maszyn,
- zarządzanie gospodarką magazynową części zamiennych i dbanie o optymalny stan zapasów,
- uczestnictwo w procesie planowania kosztów i budżetu w dziale utrzymania ruchu.

Wymagania:
- min. 3-letnie doświadczenie w dziale utrzymania ruchu na stanowisku leader-a lub pokrewne, w firmie produkcyjnej,
- wykształcenie wyższe techniczne - mile widziane z zakresu mechaniki i budowy maszyn i/lub elektryki,
- doświadczenie w prowadzenia grupy osób technicznych (wyznaczanie i koordynowanie pracy),
- komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego,
- znajomość zasad tworzenia i czytania rysunku technicznego oraz schematów inżynierskich,
- mile widziana znajomość programów rysunkowych typu CAD (np. AutoCAD),
- mile widziane posiadanie aktualnych uprawnień elektroenergetycznych do 1 kV,
- dobra organizacja pracy własnej, terminowość, inicjatywa w działaniu, komunikatywność,
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na stabilnych warunkach zatrudnienia, z realnymi możliwościami podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz rozwoju w -strukturach firmy (uczestnictwo w projektach rozwojowych oraz swoboda we wdrażaniu inicjatyw w dziale),
- dużą samodzielność w działaniu oraz otwartość na inicjatywy mające na celu podniesienie sprawności funkcjonowania działu utrzymania ruchu,
- pracę w dopasowanych do potrzeb godzinach pracy (elastyczność),
- kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia (wynagrodzenie podstawowe + premia motywacyjna),
- bogaty pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna,
- miejsce pracy: Borucino (województwo wielkopolskie, powiat złotowski, gmina Okonek).