BRANŻE
ID:265232

Inżynier Elektryk (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000000PjDgQAK

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, Września

Data publikacji: 2022-04-27

Branża: Elektronika / Energetyka, Serwis / Technika / Montaż

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Września

Opis stanowiska:
  • planowanie prac oraz wyznaczanie szczegółowych zadań dla pracowników,
  • organizowanie i nadzorowanie napraw i remontów oraz aktywny udział w rozwiązywaniu problemów technicznych,
  • nadzorowanie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń,
  • kontakt oraz współpraca z firmami zewnętrznymi, kontrola wykonania pracy serwisu,
  • ocena skuteczności przeprowadzonych konserwacji i remontów maszyn, analiza przyczyn pojawiających się usterek,
  • tworzenie harmonogramów przeglądów, remontów i prewencyjnych prac serwisowych maszyn i urządzeń,
  • nadzór nad systemem raportowania awarii i przerw w produkcji,
  • udział oraz organizacja uruchomień nowych maszyn i urządzeń,
  • sprawowanie stałego nadzoru nad prawidłową i bezpieczną eksploatacją maszyn i urządzeń technicznych,
  • nadzór i kontrola zakupu części zamiennych potrzebnych materiałów przy jednoczesnym dążeniu do optymalizacji kosztów zamówień,
  • poszukiwanie rozwiązań zmniejszających koszty w zakresie utrzymania ruchu, planowanie inwestycji w zakupach technicznych.
Oczekiwania wobec kandydata:
  • wykształcenia wyższego technicznego lub mechanicznego,
  • znajomości języka angielskiego min. B2 (warunek konieczny),
  • min. 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku, związane z zarządzaniem zespołem technicznym w firmie produkcyjnej,
  • praktycznej znajomość zagadnień z zakresu elektryki, automatyki, mechaniki, znajomości budowy maszyn produkcyjnych,
  • znajomości zasad i przepisów BHP,
  • zdolności koordynowania wdrażanych projektów oraz ustalania priorytetów,
  • uprawnień energetycznych G1, G2, G3,
  • uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych, suwnic oraz podestów ruchomych,
  • praktycznej umiejętności w posługiwaniu się dokumentacją techniczną,
  • odpowiedzialności, sumienności, samodzielności,
  • otwartości na innowacje, umiejętności analitycznego myślenia, szybkiego rozwiązywania problemów oraz samodzielnego podejmowania decyzji,
  • umiejętności planowania oraz dobrej organizacji pracy własnej i podległego zespołu.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w międzynarodowym środowisku,
  • pracę w młodym zespole specjalistów wykorzystujących najnowsze technologie,
  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00,
  • dodatkowe benefity, m.in. możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o., nr cert. 136.

Opis stanowiska:planowanie prac oraz wyznaczanie szczegółowych zadań dla pracowników,
organizowanie i nadzorowanie napraw i remontów oraz aktywny udział w rozwiązywaniu problemów technicznych,
nadzorowanie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń,
kontakt oraz współpraca z firmami zewnętrznymi, kontrola wykonania pracy serwisu,
ocena skuteczności przeprowadzonych konserwacji i remontów maszyn, analiza przyczyn pojawiających się usterek,
tworzenie harmonogramów przeglądów, remontów i prewencyjnych prac serwisowych maszyn i urządzeń,
nadzór nad systemem raportowania awarii i przerw w produkcji,
udział oraz organizacja uruchomień nowych maszyn i urządzeń,
sprawowanie stałego nadzoru nad prawidłową i bezpieczną eksploatacją maszyn i urządzeń technicznych,
nadzór i kontrola zakupu części zamiennych potrzebnych materiałów przy jednoczesnym dążeniu do optymalizacji kosztów zamówień,
poszukiwanie rozwiązań zmniejszających koszty w zakresie utrzymania ruchu, planowanie inwestycji w zakupach technicznych.

Oczekiwania wobec kandydata:wykształcenia wyższego technicznego lub mechanicznego,
znajomości języka angielskiego min. B2 (warunek konieczny),
min. 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku, związane z zarządzaniem zespołem technicznym w firmie produkcyjnej,
praktycznej znajomość zagadnień z zakresu elektryki, automatyki, mechaniki, znajomości budowy maszyn produkcyjnych,
znajomości zasad i przepisów BHP,
zdolności koordynowania wdrażanych projektów oraz ustalania priorytetów,
uprawnień energetycznych G1, G2, G3,
uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych, suwnic oraz podestów ruchomych,
praktycznej umiejętności w posługiwaniu się dokumentacją techniczną,
odpowiedzialności, sumienności, samodzielności,
otwartości na innowacje, umiejętności analitycznego myślenia, szybkiego rozwiązywania problemów oraz samodzielnego podejmowania decyzji,
umiejętności planowania oraz dobrej organizacji pracy własnej i podległego zespołu.

Oferujemy:ciekawą pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w międzynarodowym środowisku,
pracę w młodym zespole specjalistów wykorzystujących najnowsze technologie,
stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę,
pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00,
dodatkowe benefity, m.in. możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.