BRANŻE
ID:265624

Inżynier Budowy (Niemcy Leuna)

Firma: GC ENERGY Sp. z o. o

Stanowisko: Inżynier

Miejsce pracy: Leuna, Niemcy

Data publikacji: 2022-05-13

Branża: Produkcja / Przemysł, Elektronika / Energetyka

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 2

Wynagrodzenie: od 9000 do 10000 PLN netto miesięcznie

Opis firmy:

GC Energy działa w sektorze inwestycji przemysłowych w kraju i za granicą. Specjalizujemy się w montażu aparatury kontrolno-pomiarowej, automatyki przemysłowej oraz instalacji elektrycznych. Braliśmy udział w budowach wielu elektrowni, w tym atomowej, budowach terminali LNG oraz wielu inwestycjach przemysłu petrochemicznego. Od kilku lat działamy również dla branży IT i automotive.

Opis stanowiska:

Szukamy osoby na stanowisko: Inżynier budowy ds. jakości - mile widziane osoby po studiach - możliwość przyuczenia, wymagany j. niemiecki komunikatywny lub j. angielski na poziomie b.dobry, kontakt bezpośredni z klientem podczas przedstawiania dokumentacji technicznej, raportów itp.

Miejsce pracy: Niemcy - Leuna

Do zakresu obowiązków pracownika na tym stanowisku należeć będzie:
  • dokumentacja jakości prowadzonych robót na placu budowy, zgodnie z Planem Jakości;
  • współpraca z kierownikiem robót;
  • sporządzanie dokumentacji z odbiorów wewnętrznych;
  • sporządzanie raportów zgodnie z wymaganiami Planu Jakości.

Praca w delegacji - Niemcy, system zmianowy 6/1 – Obiekt Biorafinerii

Oczekujemy:

Od kandydatów oczekujemy:
  • znajomość branży elektrycznej;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomości j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym;
  • wykształcenia wyższe techniczne;
  • rzetelności i dokładności;
  • b.dobrej organizacji pracy, samodzielności, umiejętności podejmowania decyzji;
  • spostrzegawczości i systematyczności;
  • dyspozycyjności (praca ma charakter delegacyjny)

Oferujemy:

Zapewniamy:
  • stabilne zatrudnienie w rzetelnej polskiej firmie-umowa o pracę
  • możliwość rozwoju i awansu
  • zakwaterowanie oraz dojazdy do/z pracy
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje oraz zapewniające bezpieczeństwo pracy
  • nowoczesne narzędzia i wyposażenie