BRANŻE
ID:241276

Inżynier/Automatyk aplikacji elektrycznych

Numer referencyjny: a0t5800000FcoZtAAJ

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, Łódź, Poznań, Wałbrzych

Obowiązki:
  • konfiguracja systemu DSC rodziny PACIS w oparciu o standardowe narzędzia oraz dokumentację projektową firmy naszego klienta,
  • testowanie i uruchamianie systemów produkcji SE w zakładzie i w obiektach klienta,
  • testowanie komunikacji między urządzeniami w oparciu o standardy: IEC 60870-5-101, -103, -104 DNP3.0 oraz standard IEC 61850.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne - preferowane kierunki: elektronika, automatyka, elektrotechnika (również studenci ostatniego roku studiów I i II stopnia),
  • mile widziana znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny LAN, protokołów komunikacyjnych, systemów SCADA,
  • gotowość do częstych zagranicznych podróży służbowych oraz pracy w międzynarodowym i wielokulturowym środowisku,
  • gotowość do pogłębiania i zdobywania nowych kompetencji technicznych,
  • dobra znajomość języka angielskiego/niemieckiego, znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem,
  • wysoka kultura osobista i motywacja do pracy.
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego klienta posiadającego stabilną pozycję na rynku i swój oddział w Świebodzicach,
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do wykonywania zadań projektowych,
  • interesującą, rozwojową i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe zależne od doświadczenia na podobnym stanowisku, dodatki do wynagrodzenia, premie oraz pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny, karta multisport).

Obowiązki:konfiguracja systemu DSC rodziny PACIS w oparciu o standardowe narzędzia oraz dokumentację projektową firmy naszego klienta,
testowanie i uruchamianie systemów produkcji SE w zakładzie i w obiektach klienta,
testowanie komunikacji między urządzeniami w oparciu o standardy: IEC 60870-5-101, -103, -104 DNP3.0 oraz standard IEC 61850.

Wymagania:wykształcenie wyższe techniczne - preferowane kierunki: elektronika, automatyka, elektrotechnika (również studenci ostatniego roku studiów I i II stopnia),
mile widziana znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny LAN, protokołów komunikacyjnych, systemów SCADA,
gotowość do częstych zagranicznych podróży służbowych oraz pracy w międzynarodowym i wielokulturowym środowisku,
gotowość do pogłębiania i zdobywania nowych kompetencji technicznych,
dobra znajomość języka angielskiego/niemieckiego, znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem,
wysoka kultura osobista i motywacja do pracy.

Oferujemy:zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego klienta posiadającego stabilną pozycję na rynku i swój oddział w Świebodzicach,
kompleksowe szkolenie przygotowujące do wykonywania zadań projektowych,
interesującą, rozwojową i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,
przyjazną atmosferę pracy,
konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe zależne od doświadczenia na podobnym stanowisku, dodatki do wynagrodzenia, premie oraz pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny, karta multisport).