BRANŻE
ID:257155

Inventory Spare Parts Specialist / Specjalista ds. logistyki części zamiennych

Numer referencyjny: a0t4H00000tEx1ZQAS

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Karczew

Data publikacji: 2021-05-31

Branża: Logistyka / Dystrybucja

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Karczew

Zakres obowiązków:
  • zapewnienie niezbędnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych dla utrzymania ruchu maszyn, urządzeń, instalacji i budynków,
  • analizowanie stanów magazynowych części w celu uzupełnienia braków,
  • wydawanie części i materiałów pracownikom działu technicznego,
  • przygotowywanie zapytań ofertowych na bazie danych dostarczonych przez pracowników działu technicznego,
  • wyszukiwanie informacji na temat części zamiennych i ich zamienników,
  • utrzymywanie kontaktów z dostawcami w sprawie zamówionego towaru,
  • przygotowanie zamówień na dostawę części i materiałów,
  • wyszukiwanie alternatywnych dostawców części,
  • dokonywanie zakupów u lokalnych dostawców,
  • monitorowanie krytyczności i rotacji części zamiennych,
  • coroczna ocena dostawców,
  • zamawianie serwisów, przeglądów,
  • monitorowanie stanów i zamawianie materiałów eksploatacyjnych,
  • przestrzeganie standardów Total Safety.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • znajomość języka angielskiego stopniu dobrym,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość zasad działania programów magazynowych - mile widziana,
  • badania psychotechniczne - mile widziane,
  • badania do celów sanitarnych i epidemiologicznych - mile widziane,
  • prawo jazdy kat B.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do opieki stomatologicznej,
  • ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • dofinansowania z ZFŚS,
  • nagrodę roczną.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o., nr cert. 136.

Zakres obowiązków:zapewnienie niezbędnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych dla utrzymania ruchu maszyn, urządzeń, instalacji i budynków,
analizowanie stanów magazynowych części w celu uzupełnienia braków,
wydawanie części i materiałów pracownikom działu technicznego,
przygotowywanie zapytań ofertowych na bazie danych dostarczonych przez pracowników działu technicznego,
wyszukiwanie informacji na temat części zamiennych i ich zamienników,
utrzymywanie kontaktów z dostawcami w sprawie zamówionego towaru,
przygotowanie zamówień na dostawę części i materiałów,
wyszukiwanie alternatywnych dostawców części,
dokonywanie zakupów u lokalnych dostawców,
monitorowanie krytyczności i rotacji części zamiennych,
coroczna ocena dostawców,
zamawianie serwisów, przeglądów,
monitorowanie stanów i zamawianie materiałów eksploatacyjnych,
przestrzeganie standardów Total Safety.

Wymagania:wykształcenie minimum średnie techniczne,
znajomość języka angielskiego stopniu dobrym,
bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
znajomość zasad działania programów magazynowych - mile widziana,
badania psychotechniczne - mile widziane,
badania do celów sanitarnych i epidemiologicznych - mile widziane,
prawo jazdy kat B.

Oferujemy:stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
możliwość rozwoju zawodowego,
prywatną opiekę medyczną,
dofinansowanie do opieki stomatologicznej,
ubezpieczenie na życie,
dofinansowanie do posiłków,
dofinansowania z ZFŚS,
nagrodę roczną.