BRANŻE
ID:243771

IT Technical Support

Numer referencyjny: a0t5800000Zt0svAAB

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki

Data publikacji: 2018-11-16

Branża: Informatyka / Internet

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Obowiązki:
  • instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego, systemów operacyjnych i aplikacji,
  • diagnostyka i naprawa sprzętu i błędów systemowych,
  • ustawianie nowych profili i kont pracowników,
  • zarządzanie hasłami,
  • udzielanie wsparcia i prowadzenie dokumentacji i raportów,
  • wymiana części sprzętu komputerowego,
  • pomoc techniczna wewnątrz firmy,
  • praca nad kilkoma projektami naraz.
Responsibilities:
  • Install and configure computer hardware, operating systems, and applications,
  • Diagnosing and solving hardware or software faults,
  • Setup new users accounts and profiles and deal with password issues,
  • Provide support, including procedural documentation and relevant reports,
  • Replace parts as required,
  • Respond within agreed time limits to call-outs,
  • Work continuously on task until completion (or referral to third parties, if appropriate),
  • Prioritize and manage many open cases at one time.
Wymagania:
  • 2+ lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • wykształcenie wyższe min. inżynier (na kierunkach informatyka),
  • kurs CompTIA A+ (lub jego odpowiednik),
  • kurs CompTIA Network+ (lub jego odpowiednik).
Requirements:
  • 2+ years of similar experience,
  • Knowledge of English to the extent enabling effective communication,
  • Min. bachelors degree in computer sience,
  • Course CompTIA A+ (or equivalent),
  • Course CompTIA Network+ (or equivalent).
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
  • opiekę medyczną,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • bogaty pakiet benefitów,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki.
We offer:
  • stable employment based on a contract od employment in the international company,
  • medical care,
  • opportunity to professional development,
  • rich social package benefits,
  • good atmosphere at work,
  • place of employment: Grodzisk Mazowiecki.
  • knowledge of English to the extent enabling effective communication,

Obowiązki:instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego, systemów operacyjnych i aplikacji,
diagnostyka i naprawa sprzętu i błędów systemowych,
ustawianie nowych profili i kont pracowników,
zarządzanie hasłami,
udzielanie wsparcia i prowadzenie dokumentacji i raportów,
wymiana części sprzętu komputerowego,
pomoc techniczna wewnątrz firmy,
praca nad kilkoma projektami naraz.

Responsibilities:Install and configure computer hardware, operating systems, and applications,
Diagnosing and solving hardware or software faults,
Setup new users accounts and profiles and deal with password issues,
Provide support, including procedural documentation and relevant reports,
Replace parts as required,
Respond within agreed time limits to call-outs,
Work continuously on task until completion (or referral to third parties, if appropriate),
Prioritize and manage many open cases at one time.

Wymagania:2+ lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
wykształcenie wyższe min. inżynier (na kierunkach informatyka),
kurs CompTIA A+ (lub jego odpowiednik),
kurs CompTIA Network+ (lub jego odpowiednik).

Requirements:2+ years of similar experience,
Knowledge of English to the extent enabling effective communication,
Min. bachelors degree in computer sience,
Course CompTIA A+ (or equivalent),
Course CompTIA Network+ (or equivalent).

Oferujemy:stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
opiekę medyczną,
możliwość rozwoju zawodowego,
bogaty pakiet benefitów,
przyjazną atmosferę pracy,
miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki.

We offer:stable employment based on a contract od employment in the international company,
medical care,
opportunity to professional development,
rich social package benefits,
good atmosphere at work,
place of employment: Grodzisk Mazowiecki.
knowledge of English to the extent enabling effective communication,