BRANŻE
ID:262368

IT Specialist

Numer referencyjny: a0t6N000000p0q5QAA

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski

Obowiązki:
  • rozwiązywanie problemów sprzętowych i systemowych,
  • nadzór nad bezpieczeństwem i ciągłością pracy środowiska informatycznego,
  • szkolenie wstępne dla nowych użytkowników MS Windows, MS Office, systemu drukowania itp.,
  • przygotowanie i rozbudowa nowych stanowisk pracy,
  • inwentaryzacja sprzętu komputerowego,
  • szkolenia wstępne dla nowych użytkowników MS Windows, MS Office, systemu drukowania itp.,
  • obsługa zdarzeń i problemów związanych z siecią komputerową na terenie zakładu.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość systemów MS Windows,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność konfigurowania i diagnozowania sprzętu: komputery, drukarki, skanery,
  • podstawowa znajomość Windows Server 2008/2012/2019 (zarządzanie Active Directory),
  • wiedza z zakresu sieci LAN,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego klienta,
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • możliwość pracy w środowisku nowych technologii w ramach projektów międzynarodowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:rozwiązywanie problemów sprzętowych i systemowych,
nadzór nad bezpieczeństwem i ciągłością pracy środowiska informatycznego,
szkolenie wstępne dla nowych użytkowników MS Windows, MS Office, systemu drukowania itp.,
przygotowanie i rozbudowa nowych stanowisk pracy,
inwentaryzacja sprzętu komputerowego,
szkolenia wstępne dla nowych użytkowników MS Windows, MS Office, systemu drukowania itp.,
obsługa zdarzeń i problemów związanych z siecią komputerową na terenie zakładu.

Wymagania:doświadczenie na podobnym stanowisku,
bardzo dobra znajomość systemów MS Windows,
bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
umiejętność konfigurowania i diagnozowania sprzętu: komputery, drukarki, skanery,
podstawowa znajomość Windows Server 2008/2012/2019 (zarządzanie Active Directory),
wiedza z zakresu sieci LAN,
znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Oferujemy:zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego klienta,
interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie,
możliwość pracy w środowisku nowych technologii w ramach projektów międzynarodowych,
atrakcyjne wynagrodzenie,
prywatną opiekę medyczną,
pakiet socjalny w ramach ZFŚS.