BRANŻE
ID:246435

Hydraulik - Holandia

Numer referencyjny: a0t4H00000pM2p4QAC

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki:
  • układanie rur do urządzeń klimatyzacyjnych w luksusowych jachtach.
Wymagania:
  • własny samochód,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie w wysokości 1800 euro - 2000 euro netto,
  • zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę (jak najbliżej pracy),
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • opiekę koordynatora.

Obowiązki:
- układanie rur do urządzeń klimatyzacyjnych w luksusowych jachtach.

Wymagania:
- własny samochód,
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego.

Oferujemy:
- wynagrodzenie w wysokości 1800 euro - 2000 euro netto,
- zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę (jak najbliżej pracy),
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- opiekę koordynatora.