BRANŻE
ID:246591

Handlowiec stacjonarny (branża elektrotechniczna)

Numer referencyjny: a0t5800000ZtjJbAAJ

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Tychy, Bytom

Obowiązki:
  • utrzymywanie kontaktów i sprawowanie opieki nad klientami,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • prowadzenie umów handlowych,
  • ustalanie warunków współpracy z klientami, doradztwo,
  • przygotowywanie ofert cenowych dla klientów ze swojego obszaru działania na podstawie dokumentacji technicznej oraz zestawień materiałowych,
  • monitoring potrzeb klientów i ofert konkurencji.
Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży w branży elektrotechnicznej,
  • znajomość rynku elektrotechnicznego,
  • wykształcenie minimum średnie - mile widziane wyższe (elektryczne, elektrotechniczne),
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientami,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów oraz silna motywacja do pracy,
  • wysokie zdolności komunikacyjne oraz łatwość nawiązywania relacji biznesowych,
  • praktyczna znajomość MS Office (Excel, Word, Outlook).
Oferujemy:
  • wynagrodzenie zasadnicze plus premie (umowa o pracę),
  • pakiet benefitów,
  • narzędzia pracy: laptop, telefon,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia techniczne i merytoryczne.
Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant: Justyna Grudzień, tel. 723 979 915.

Obowiązki:
- utrzymywanie kontaktów i sprawowanie opieki nad klientami,
- pozyskiwanie nowych klientów,
- prowadzenie umów handlowych,
- ustalanie warunków współpracy z klientami, doradztwo,
- przygotowywanie ofert cenowych dla klientów ze swojego obszaru działania na podstawie dokumentacji technicznej oraz zestawień materiałowych,
- monitoring potrzeb klientów i ofert konkurencji.

Wymagania:
- doświadczenie w sprzedaży w branży elektrotechnicznej,
- znajomość rynku elektrotechnicznego,
- wykształcenie minimum średnie - mile widziane wyższe (elektryczne, elektrotechniczne),
- umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientami,
- bardzo dobra organizacja czasu pracy,
- nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów oraz silna motywacja do pracy,
- wysokie zdolności komunikacyjne oraz łatwość nawiązywania relacji biznesowych,
- praktyczna znajomość MS Office (Excel, Word, Outlook).

Oferujemy:
- wynagrodzenie zasadnicze plus premie (umowa o pracę),
- pakiet benefitów,
- narzędzia pracy: laptop, telefon,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- szkolenia techniczne i merytoryczne.