BRANŻE
ID:251929

Handlowiec (m/k) z językiem niemieckim

Numer referencyjny: a0t4H00000knORNQA2

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice, Sosnowiec

Obowiązki:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz zamówień (branża motoryzacyjna),
  • utrzymywanie kontaktów z klientami z Niemiec,
  • obsługa dokumentacji sprzedażowej, przygotowywanie ofert dla klientów,
  • współpraca z działem zakupów,
  • nadzór nad realizacją zamówień.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 4 lata,
  • doświadczenie w obsłudze klienta niemieckiego,
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie C1, w mowie i piśmie,
  • umiejętność aktywnej sprzedaży oraz utrzymywania długofalowych relacji,
  • dodatkowym atutem będzie: własna baza klientów i doświadczenie w branży motoryzacyjnej.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w strukturach naszego klienta,
  • pracę stacjonarną w nowoczesnym biurze, w godzinach 08:00-16:00 lub 09:00-17:00 od poniedziałku do piątku,
  • telefon i komputer służbowy,
  • naukę obsługi specjalistycznego programu komputerowego,
  • liczne szkolenia branżowe,
  • pracę na międzynarodowym rynku,
  • duże ilości przepysznej kawy :)
Rozmowy z kandydatami odbywają się w Bielsku-Białej.

Obowiązki:aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz zamówień (branża motoryzacyjna),
utrzymywanie kontaktów z klientami z Niemiec,
obsługa dokumentacji sprzedażowej, przygotowywanie ofert dla klientów,
współpraca z działem zakupów,
nadzór nad realizacją zamówień.

Wymagania:doświadczenie na podobnym stanowisku min. 4 lata,
doświadczenie w obsłudze klienta niemieckiego,
znajomość języka niemieckiego na poziomie C1, w mowie i piśmie,
umiejętność aktywnej sprzedaży oraz utrzymywania długofalowych relacji,
dodatkowym atutem będzie: własna baza klientów i doświadczenie w branży motoryzacyjnej.

Oferujemy:stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w strukturach naszego klienta,
pracę stacjonarną w nowoczesnym biurze, w godzinach 08:00-16:00 lub 09:00-17:00 od poniedziałku do piątku,
telefon i komputer służbowy,
naukę obsługi specjalistycznego programu komputerowego,
liczne szkolenia branżowe,
pracę na międzynarodowym rynku,
duże ilości przepysznej kawy :)