BRANŻE
ID:252455

Handlowiec (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000sNNkgQAG

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Poznań, Toruń

Teren działania: województwo wielkopolskie i kujawsko-pomorskie

Obowiązki:
  • promowanie i rozwój działań sprzedażowych rynku tradycyjnego i nowoczesnego,
  • prezentacja firmy, portfolio produktów u klienta,
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji handlowych ze stałymi klientami,
  • realizowanie celów sprzedażowych na podległym terenie: województwo wielkopolskie i kujawsko-pomorskie,
  • udział w targach, wystawach, pokazach i eventach branżowych,
  • analiza rynku i konkurencji,
  • raportowanie działań sprzedażowych zgodnie z wymogami firmy.
Wymagania:
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku - mile w widziane,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • proaktywne podejście w kontakcie z klientami,
  • wysoka umiejętność organizacji pracy własnej.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • nowoczesny samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy zależny od wyników sprzedaży
  • możliwości rozwoju zawodowego i wpływ na rozwój firmy.
 Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:promowanie i rozwój działań sprzedażowych rynku tradycyjnego i nowoczesnego,
prezentacja firmy, portfolio produktów u klienta,
pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji handlowych ze stałymi klientami,
realizowanie celów sprzedażowych na podległym terenie: województwo wielkopolskie i kujawsko-pomorskie,
udział w targach, wystawach, pokazach i eventach branżowych,
analiza rynku i konkurencji,
raportowanie działań sprzedażowych zgodnie z wymogami firmy.

Wymagania:min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku - mile w widziane,
komunikatywna znajomość języka angielskiego,
prawo jazdy kat. B,
proaktywne podejście w kontakcie z klientami,
wysoka umiejętność organizacji pracy własnej.

Oferujemy:stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
nowoczesny samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy,
wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy zależny od wyników sprzedaży
możliwości rozwoju zawodowego i wpływ na rozwój firmy.