BRANŻE
ID:247673

HR Administrator z językiem rosyjskim

Opis firmy:

Międzynarodowa firma medialna organizuje wystawy w różnych krajach Europy na aktualne tematy (wystawy robotów, technologia, przestrzeń). Przepustowość naszych wydarzeń wynosi ponad 200 000 osób miesięcznie.

Opis stanowiska:

  • Poszukiwanie i wybór pracowników tymczasowych do pracy na wystawie;

  • Szkolenie personelu w zakresie wykonywanej pracy;

  • Przedstawienie konkretnych zadań personelowi wystawy i kontrola nad ich wykonaniem, szybkie rozwiązywanie problemów na miejscu;

  • Dotrzymanie standardów, regulaminu i instrukcji. Zabezpieczenie wysokiego poziomu serwisu dla klientów;

  • Opracowanie grafiku pracy pracowników, prowadzenie dokumentacji i przygotowanie raportu z zakresu pracy dla kierownictwa;

Oczekujemy:

  • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego - umożliwiająca swobodną komunikację (poziom minimum C1),
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2),
  • Komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej,
  • Doświadczenie pracy jako administrator będzie miło widziane;
  • Organizacja pracy;
  • Dokładność;
  • Możliwość przenosin do innych miast;
  • Umiejętność rozwiązywania konfliktowych sytuacji.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Specjalny program wdrożeniowy dla nowych pracowników

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w międzynarodowym środowisku,

  • pakiet szkoleń,

  • Praca polega na przenoszeniu się do miast, w których będzie odbywać się wystawa. Czas trwania adaptacji, wystawy i uporzadkowanie terenu po wystawie  zajmuje około 47 dni. Przejazdy i zakwaterowanie są wypłacane;