BRANŻE
ID:255459

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Numer referencyjny: a0t4H00000sO7dIQAS

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Skarszewy

Główne zadania:
  • prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z przepisami prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości,
  • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych,
  • odpowiedzialność za prawidłowe oraz terminowe rozliczenie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT, JPK),
  • sporządzanie sprawozdań do GUS,
  • nadzór nad naliczaniem płac oraz ZUS,
  • kontrola merytoryczna dokumentów finansowo - księgowych oraz prawidłowości operacji księgowych na kontach wynikowych i bilansowych,
  • nadzór nad obiegiem dokumentacji księgowej,
  • kontakty z instytucjami zewnętrznymi w obszarach związanych z rachunkowością i podatkami,
  • wdrażanie i optymalizacja procesów księgowo-podatkowych.
Od Kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego w kierunku: rachunkowość, finanse, ekonomia,
  • minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku Głównego Księgowego lub Zastępcy Głównego Księgowego,
  • doskonałej znajomości prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości,
  • umiejętności stosowania w/w przepisów w praktyce w firmie o profilu produkcyjnym,
  • znajomości zasad rozliczania transakcji wewnątrzwspólnotowych,
  • biegłej znajomości pakietu MS Office,
  • odpowiedzialności, rzetelności, terminowości.
Nasz Klient oferuje:
  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w stabilnej firmie produkcyjnej,
  • pracę w biurze firmy od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00,
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach i ciągłego rozwoju.
Uprzejmie prosimy o aplikację osób zdecydowanych, nastawionych na długą współpracę. Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Główne zadania:prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z przepisami prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości,
sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych,
odpowiedzialność za prawidłowe oraz terminowe rozliczenie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT, JPK),
sporządzanie sprawozdań do GUS,
nadzór nad naliczaniem płac oraz ZUS,
kontrola merytoryczna dokumentów finansowo - księgowych oraz prawidłowości operacji księgowych na kontach wynikowych i bilansowych,
nadzór nad obiegiem dokumentacji księgowej,
kontakty z instytucjami zewnętrznymi w obszarach związanych z rachunkowością i podatkami,
wdrażanie i optymalizacja procesów księgowo-podatkowych.

Od Kandydatów oczekujemy:wykształcenia wyższego w kierunku: rachunkowość, finanse, ekonomia,
minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku Głównego Księgowego lub Zastępcy Głównego Księgowego,
doskonałej znajomości prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości,
umiejętności stosowania w/w przepisów w praktyce w firmie o profilu produkcyjnym,
znajomości zasad rozliczania transakcji wewnątrzwspólnotowych,
biegłej znajomości pakietu MS Office,
odpowiedzialności, rzetelności, terminowości.

Nasz Klient oferuje:zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę,
pracę w stabilnej firmie produkcyjnej,
pracę w biurze firmy od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00,
możliwość uczestnictwa w szkoleniach i ciągłego rozwoju.