BRANŻE
ID:242784

Geodeta - Austria

Numer referencyjny: a0t5800000ZsOHgAAN

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Austria

Data publikacji: 2018-09-20

Branża: Budownictwo / Nieruchomości

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Leoben

Obowiązki:
  • samodzielna realizacją zadań z zakresu geodezji budowlanej i tunelowej w Austrii i w innych krajach (po przeszkoleniu),
  • realizacja prac związanych z tyczeniem oraz obsługa automatycznych systemów tyczenia (laser z napędem),
  • instalowanie i obsługa automatycznych systemów geomonitoringu,
  • wykonywanie pomiarów przesunięć 3D / pomiarów skanerem laserowym (od planowania do przekazania wyników),
  • samodzielne wykonywanie podstawowych pomiarów kontrolnych (po przeszkoleniu).
Wymagania:
  • dyplom studiów na kierunku geodezja i kartografia,
  • zaangażowanie, inicjatywa własna, elastyczność,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • systematyczny styl pracy,
  • bardzo dobra znajomość języków niemieckiego i angielskiego; znajomość innych języków będzie atutem,
  • gotowość do podróży służbowych, prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • interesujący i zróżnicowany zakres zadań realizowanych w doświadczonym i przyjaźnie nastawionym zespole,
  • ciekawe możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • początkującym w zawodzie nasz klient zapewnia odpowiednio długi czas na wdrożenie i przeszkolenie w zakresie wszystkich prac geodezyjnych związanych z geodezją tunelową i inżynierską,
  • świadczenia dodatkowe: osobisty plan kariery i kształcenia zawodowego, możliwość uczestniczenia we wspólnych aktywnościach społecznych i imprezach firmowych.

Obowiązki:samodzielna realizacją zadań z zakresu geodezji budowlanej i tunelowej w Austrii i w innych krajach (po przeszkoleniu),
realizacja prac związanych z tyczeniem oraz obsługa automatycznych systemów tyczenia (laser z napędem),
instalowanie i obsługa automatycznych systemów geomonitoringu,
wykonywanie pomiarów przesunięć 3D / pomiarów skanerem laserowym (od planowania do przekazania wyników),
samodzielne wykonywanie podstawowych pomiarów kontrolnych (po przeszkoleniu).

Wymagania:dyplom studiów na kierunku geodezja i kartografia,
zaangażowanie, inicjatywa własna, elastyczność,
komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
systematyczny styl pracy,
bardzo dobra znajomość języków niemieckiego i angielskiego; znajomość innych języków będzie atutem,
gotowość do podróży służbowych, prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:umowę o pracę na czas nieokreślony,
interesujący i zróżnicowany zakres zadań realizowanych w doświadczonym i przyjaźnie nastawionym zespole,
ciekawe możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji,
początkującym w zawodzie nasz klient zapewnia odpowiednio długi czas na wdrożenie i przeszkolenie w zakresie wszystkich prac geodezyjnych związanych z geodezją tunelową i inżynierską,
świadczenia dodatkowe: osobisty plan kariery i kształcenia zawodowego, możliwość uczestniczenia we wspólnych aktywnościach społecznych i imprezach firmowych.