BRANŻE
ID:242562

Galwanizer - Niemcy

Numer referencyjny: a0t5800000ZsK1ZAAV

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Regensburg

Obowiązki:
  • wytrawianie oraz polerowanie elektrolityczne rur ze stali szlachetnej,
  • czyszczenie rurociągów przy pomocy urządzeń wysokociśnieniowych, w razie konieczności z wykorzystaniem sprzętu ochronnego dróg oddechowych,
  • wykonywanie prac zgodnie z wytycznymi bądź na podstawie rysunku technicznego,
  • wykonywanie prostych prac ręcznych,
  • praca przy użyciu konwencjonalnych maszyn.
Wymagania:
  • wykształcenia w zawodzie metalurgicznym bądź pokrewnym lub w galwanizacji,
  • wieloletnie doświadczenie, w szczególności pożądane będzie doświadczenie w galwanistyce oraz polerowaniu elektrolitycznym stali szlachetnych,
  • praca zgodnie z wytycznymi odnośnie sposobu jak i czasu realizacji powierzonych zadań,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • dobra kondycja fizyczna,
  • uzdolnienie manualne,
  • język niemiecki na poziomie B1-B2 (w mowie i piśmie),
  • gotowość do podjęcia pracy w okolicach miasta Regensburg.
Oferujemy:
  • pensję zasadniczą w wysokości 2690 euro brutto miesięcznie (40 godzin w tygodniu). Dodatkowo do wynagrodzenia zasadniczego przysługują dodatki za nadgodziny, za pracę w godzinach nocnych, niedziele oraz dni ustawowo wolne od pracy,
  • umowę o pracę tymczasową zawieraną z niemieckim oddziałem Trenkwalder z perspektywą przejęcia przez firmę klienta,
  • dodatek urlopowy oraz świąteczny (po 150 euro),
  • dobre warunki w miejscu pracy,
  • stałą opiekę polskiego koordynatora na miejscu w kwestiach organizacyjnych oraz pracowniczych.

Obowiązki:wytrawianie oraz polerowanie elektrolityczne rur ze stali szlachetnej,
czyszczenie rurociągów przy pomocy urządzeń wysokociśnieniowych, w razie konieczności z wykorzystaniem sprzętu ochronnego dróg oddechowych,
wykonywanie prac zgodnie z wytycznymi bądź na podstawie rysunku technicznego,
wykonywanie prostych prac ręcznych,
praca przy użyciu konwencjonalnych maszyn.

Wymagania:wykształcenia w zawodzie metalurgicznym bądź pokrewnym lub w galwanizacji,
wieloletnie doświadczenie, w szczególności pożądane będzie doświadczenie w galwanistyce oraz polerowaniu elektrolitycznym stali szlachetnych,
praca zgodnie z wytycznymi odnośnie sposobu jak i czasu realizacji powierzonych zadań,
gotowość do pracy w systemie zmianowym,
dobra kondycja fizyczna,
uzdolnienie manualne,
język niemiecki na poziomie B1-B2 (w mowie i piśmie),
gotowość do podjęcia pracy w okolicach miasta Regensburg.

Oferujemy:pensję zasadniczą w wysokości 2690 euro brutto miesięcznie (40 godzin w tygodniu). Dodatkowo do wynagrodzenia zasadniczego przysługują dodatki za nadgodziny, za pracę w godzinach nocnych, niedziele oraz dni ustawowo wolne od pracy,
umowę o pracę tymczasową zawieraną z niemieckim oddziałem Trenkwalder z perspektywą przejęcia przez firmę klienta,
dodatek urlopowy oraz świąteczny (po 150 euro),
dobre warunki w miejscu pracy,
stałą opiekę polskiego koordynatora na miejscu w kwestiach organizacyjnych oraz pracowniczych.