BRANŻE
ID:242568

Elektryk zakładowy - Niemcy

Numer referencyjny: a0t5800000ZsKcPAAV

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Freising

Data publikacji: 2018-09-13

Branża: Elektronika / Energetyka

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
  • kontrola urządzeń (suwnice, regały wysokiego składowania, klimatyzacja),
  • naprawa oraz kontrola maszyn, urządzeń,
  • wykonywanie instalacji elektrycznych,
  • wyszukiwanie błędów oraz ich usuwanie.
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe bądź techniczne kierunkowe,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (mile widziany poziom A2-B2),
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku,
  • uprawnienia do obsługiwania wózków widłowych,
  • uprawnienia do obsługiwania suwnic,
  • uprawnienia do obsługiwania podnoszonych pomostów samojezdnych.
Oferujemy:
  • pensję zasadniczą w wysokości 3400 euro brutto miesięcznie (40 godzin w tygodniu). Do wynagrodzenia zasadniczego przysługują dodatki za nadgodziny, pracę w godzinach nocnych, niedziele oraz dni ustawowo wolne od pracy,
  • umowę o pracę tymczasową zawieraną z niemieckim oddziałem Trenkwalder z perspektywą przejęcia przez firmę klienta,
  • dodatek urlopowy oraz świąteczny (po 150 euro),
  • dobre warunki w miejscu pracy,
  • stałą opiekę polskiego koordynatora na miejscu w kwestiach organizacyjnych oraz pracowniczych.

Obowiązki:kontrola urządzeń (suwnice, regały wysokiego składowania, klimatyzacja),
naprawa oraz kontrola maszyn, urządzeń,
wykonywanie instalacji elektrycznych,
wyszukiwanie błędów oraz ich usuwanie.

Wymagania:wykształcenie zawodowe bądź techniczne kierunkowe,
komunikatywna znajomość języka niemieckiego (mile widziany poziom A2-B2),
mile widziane doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku,
uprawnienia do obsługiwania wózków widłowych,
uprawnienia do obsługiwania suwnic,
uprawnienia do obsługiwania podnoszonych pomostów samojezdnych.

Oferujemy:pensję zasadniczą w wysokości 3400 euro brutto miesięcznie (40 godzin w tygodniu). Do wynagrodzenia zasadniczego przysługują dodatki za nadgodziny, pracę w godzinach nocnych, niedziele oraz dni ustawowo wolne od pracy,
umowę o pracę tymczasową zawieraną z niemieckim oddziałem Trenkwalder z perspektywą przejęcia przez firmę klienta,
dodatek urlopowy oraz świąteczny (po 150 euro),
dobre warunki w miejscu pracy,
stałą opiekę polskiego koordynatora na miejscu w kwestiach organizacyjnych oraz pracowniczych.