BRANŻE
ID:251921

Elektryk (utrzymanie ruchu)

Numer referencyjny: a0t4H00000gOqZtQAK

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Września

Obowiązki:
  • konserwacja elektrycznych układów sterowania,
  • diagnozowanie układów automatyki przemysłowej i zasilania,
  • analiza i rozwiązanie usterek układów sterowania i zabezpieczeń,
  • diagnozowanie przyczyn i analiza skutków awarii,
  • raportowanie działań naprawczych.
Wymagania:
  • znajomość sterowników PLC Siemens S7,
  • praktyka w naprawach i diagnostyce układów automatyki przemysłowej i zasilania,
  • mile widziane uprawnienia elektryczne,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • zdolność czytania rysunków technicznych,
  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
  • interesującą pracę u światowego lidera w swojej branży,
  • stabilne zatrudnienie - umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie, karta medyczna i sportowa),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • miejsce pracy: Września.
Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant: Justyna Grudzień, tel. 723 979 915.

Obowiązki:konserwacja elektrycznych układów sterowania,
diagnozowanie układów automatyki przemysłowej i zasilania,
analiza i rozwiązanie usterek układów sterowania i zabezpieczeń,
diagnozowanie przyczyn i analiza skutków awarii,
raportowanie działań naprawczych.

Wymagania:znajomość sterowników PLC Siemens S7,
praktyka w naprawach i diagnostyce układów automatyki przemysłowej i zasilania,
mile widziane uprawnienia elektryczne,
komunikatywna znajomość języka angielskiego,
zdolność czytania rysunków technicznych,
doświadczenie w dziale utrzymania ruchu,
dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:interesującą pracę u światowego lidera w swojej branży,
stabilne zatrudnienie - umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
pakiet benefitów (ubezpieczenie, karta medyczna i sportowa),
możliwość rozwoju zawodowego,
miejsce pracy: Września.