BRANŻE
ID:273308

Elektryk (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000000mwuaQAA

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. łódzkie, Radomsko

Data publikacji: 2023-03-13

Branża: Elektronika / Energetyka, Serwis / Technika / Montaż

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Radomsko

Zakres obowiązków:
  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn,
  • usuwanie awarii,
  • wykonywanie prac instalacyjnych,
  • wykonywanie prac konserwatorskich,
  • nadzorowanie stanu technicznego maszyn.
Od zgłaszających się kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia technicznego o profilu elektryk lub pokrewne,
  • uprawnień SEP do 1kV (mile widziane do 15kV),
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej oraz czytania schematów urządzeń przemysłowych,
  • doświadczenia zawodowego oraz znajomości zagadnień hydrauliki siłowej, pneumatyki, automatyki będzie dodatkowym atutem,
  • uprawnienia UDT do obsługi podestów ruchomych będą atutem,
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • prawa jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • premie uznaniową 2 razy w roku,
  • pakiet medyczny,
  • ubezpieczenie na życie.
Jeśli jesteś zainteresowany aplikuj właśnie teraz!

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Zakres obowiązków:zapewnienie ciągłości pracy maszyn,
usuwanie awarii,
wykonywanie prac instalacyjnych,
wykonywanie prac konserwatorskich,
nadzorowanie stanu technicznego maszyn.

Od zgłaszających się kandydatów oczekujemy:wykształcenia technicznego o profilu elektryk lub pokrewne,
uprawnień SEP do 1kV (mile widziane do 15kV),
umiejętności czytania dokumentacji technicznej oraz czytania schematów urządzeń przemysłowych,
doświadczenia zawodowego oraz znajomości zagadnień hydrauliki siłowej, pneumatyki, automatyki będzie dodatkowym atutem,
uprawnienia UDT do obsługi podestów ruchomych będą atutem,
gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym,
prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem,
atrakcyjne wynagrodzenie,
premie uznaniową 2 razy w roku,
pakiet medyczny,
ubezpieczenie na życie.