BRANŻE
ID:261052

Elektryk (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000000AgmPQAS

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Radomsko, Piotrków Trybunalski, Bełchatów

Obowiązki:
  • utrzymanie w sprawności urządzeń elektrycznych i energetycznych na terenie przedsiębiorstwa,
  • prowadzenie prac prewencyjnych przeciw usterkom,
  • przeglądy, remonty, naprawy maszyn i urządzeń,
  • nadzór nad uruchamianiem nowych instalacji,
  • aktywne uczestnictwo w projektach modernizacyjnych i optymalizacyjnych.
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe w kierunku: elektryk, mechanik, mechatronik lub pokrewne,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. rok,
  • znajomość sterowników mile widziana,
  • uprawnienie elektryczne,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • praktyczna wiedza z zakresu elektryki i mechaniki,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym- równoważnym.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w strukturach naszego klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • pracę w międzynarodowym środowisku, w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • bardzo dobrą atmosferę i komfortowe warunki pracy,
  • miejsce pracy: Radomsko.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:utrzymanie w sprawności urządzeń elektrycznych i energetycznych na terenie przedsiębiorstwa,
prowadzenie prac prewencyjnych przeciw usterkom,
przeglądy, remonty, naprawy maszyn i urządzeń,
nadzór nad uruchamianiem nowych instalacji,
aktywne uczestnictwo w projektach modernizacyjnych i optymalizacyjnych.

Wymagania:wykształcenie zawodowe w kierunku: elektryk, mechanik, mechatronik lub pokrewne,
doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. rok,
znajomość sterowników mile widziana,
uprawnienie elektryczne,
umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
praktyczna wiedza z zakresu elektryki i mechaniki,
gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym- równoważnym.

Oferujemy:zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w strukturach naszego klienta,
atrakcyjne wynagrodzenie,
dużą samodzielność w działaniu,
pracę w międzynarodowym środowisku, w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
bardzo dobrą atmosferę i komfortowe warunki pracy,
miejsce pracy: Radomsko.